4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Вже втретє у центрі Тернополя дефілюватимуть особливі моделі

Вже втретє у Тернополі дефілюватимуть особливі моделі. У День Вишиванки  – 16 травня о 17.00 на Театральному майдані Тернополя відбудеться третє благодійне дефіле за участі випускників школи – інтернату для дітей зі зниженим слухом.  Моделі презентуватимуть вишиті вироби, намисто, колоритні аксесуари від дизайнерів та майстрів. 

Своєрідний перетин мистецтва і добра під назвою "Теплий дотик" ініціює творча майстерня "Палітра тепла". Захід проходить під патронатом Тернопільської міської ради. 

За словами ініціатора проекту, засновниці творчої майстерні «Палітра тепла» Оксани Чмиленко,  все розпочалося з проекту "Віра, Надія, Любов" на початку минулого року:

"Побачивши сюжет в новинах, де дефілювали діти сонця я вирішила, що знижений слух чи навіть повна його відсутність не повинна завадити людині реалізувати себе на подіумі і організувала навчальні курси в школі-інтернаті, для дівчат 11 та 9 класів, які тривали три місяці. Це були зустрічі з досвідченими тренерами модельного агентства "Selfie models group", психологом Світланою Гліган, стилістом-візажистом Наталею Лучкою і навіть інспекторами поліції – дівчата навчалися обороняти себе, - каже дизайнер екоодягу Оксана Чмиленко.- Тепер дівчата діляться набутими знаннями із своїми подругами із інших класів, мотивуючи власним прикладом".

Також організатор розповідає, що ще одною цікавинкою цього року стане те, що дефілюватимуть і «діти сонця».

Проект охоче підтримують митці та підприємці. Ведучі свята – Оксана Корзун та Юрій Дзюла. Настрій створюватимуть чарівні тернопільські співачки Ірина Борисюк та Надія Гураль.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.