4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

У Тернополі висадили алею "Єднання поколінь"

18 квітня у парку Національного відродження відбулася висадка алеї  «Єднання поколінь», під час якої висадили червонолисті клени, дуби та барбариси. До озеленення міста долучилися працівники міської ради, учасники соціальної ініціативи «Єднання поколінь» та працівники Укрсиббанку.

"Нашим завданням є залишити після себе на землі, щось хороше, - зазначає заступник міського голови, ініціатор створення соціальної ініціативи «Єднання поколінь» Леонід Бицюра.-Ніщо не зрівняється з відчуттям, коли ти даєш життя чомусь новому. Сьогодні ми подарували життя не лише новим деревам у парку, а й створили нову алею, яка носитиме назву «Єднання поколінь».Хочу наголосити, що висадження дерев у місті відбувається не хаотично, а лише на визначених територіях, згідно із рекомендаціями».

За словами координатора проекту «Єднання поколінь» Ольги Гордієнко, висадка дерев для поважних учасників є надзвичайно важливою, оскільки вона допомагає їм відчути себе потрібними у суспільстві:

"Внесення свого часу та сил в озеленення міста, стало вагомою подією для поважних тернополян. Сьогодні відбулося справжнє єднання поколінь – наші поважні учасники ділилися набутими, протягом усього життя, знаннями садівництва, а молодші учасники заходу допомагали із висадкою", - каже координатор ініціативи.

Висадка алеї «Єднання поколінь» відбулася з благословення директора «Карітас Тернопіль» о. Андрія Марчука. Загалом до озеленення паркової зони долучилися близько тридцяти бажаючих. 

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.