4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Вихованці навчально-реабілітаційного центру озвучили аудіозбірку "Казки та поезія Тернопільського краю"

Презентація другої аудіозбірки «Казки та поезія Тернопільського краю», який озвучили вихованці Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру, презентували 17 квітня у даному навчальному закладі. 

Аудіозбірку казок, що випустили накладом 100 штук, планують передати у навчальні заклади, де навчаються дітки із вадами зору. Також їх транслюватимуть на Вуличному та Ух радіо, зазначив заступник міського голови, засновник проекту «Скарби Файного міста» Леонід Бицюра.

"Метою проекту була підтримка дітей із вадами зору.  Але під час реалізації проекту з’ясувалося, що  аудіоказки є затребуваними та цікавими  і більшості пересічних маленьких та дорослих тернополян. Завдяки підтримці наших тернопільських радіокомпаній, аудіоказки звучатимуть на радіоефірах Тернополя, - додає пан Леонід.-  Це дасть можливість не лише показати на що здатні наші дітки, письменники, але й допоможе створити позитивний настрій та емоції слухачам".

Також Леонід Бицюра, від себе та координатора проекту Оксани Ратушняк, вручив подяки усім, хто долучився до реалізації проекту.

За словами куратора проекту Оксани Ратушняк, на диску – 10 казок 6-ти тернопільських письменників, тривалість начитаних творів – 2 години. У начитуванні задіяно майже 40 діток.

"Запис ми здійснювали тут, у навчально-реабілітаційному центрі, тому нам доводилось привозити техніку з медіа лабораторії ПК «Березіль» Medialab Ternopil. У нас було 8 виїздів і ми працювали близько 4-5 годин вдень", - каже координатор проекту.

Вихованцям центру вдалося озвучити тексти 6-тьох тернопільських авторів: Наталії Лобас, Сергія Сірого, Ярослави Підлужної, Валентини Семеняк, Ірини Мацко та Оксани Ратушняк.  

Хоча озвучення аудіозбірки не всім вдавалась легко, але учасники кажуть, що хотіли б повторити такий досвід.

"Я дуже рада, що нам дали можливість спробувати себе у чомусь новому, - ділиться враженнями вихованка Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру Євгенія Василишин. - Можливо це колись стане моєю професією. Я озвучувала багато персонажів серед яких була киця, тигриця, дівчинка і також автор".

Запис аудіодиска здійснено за підтримки заступника міського голови Леоніда Бицюри,  ІТ-компанії «Eleks», Благодійного фонду «Єднання поколінь». Запис відбувався здійснювався  медіа лабораторією ПК «Березіль», у рамках проекту «Скарби Файного міста»

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.