4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Книга рекордів Тернополя продовжує збагачуватись новими досягненнями

Тернопільський національний педагогічний університет продовжує дивувати новими досягненнями. У День університету, який відбувся 15 квітня, близько двох тисяч студентів та викладачів створили живий напис «Я люблю ТНПУ», встановивши цим новий рекорд Тернополя.

Сертифікат, що засвідчує встановлення рекорду, ректору університету Богдану Буяку вручив міський голова Сергій Надал під час урочистої академії та мистецької імпрези під гаслом «З Богом у душі, з Україною – в серці».

"Я впевнений, що Тернопільський національний педагогічний університет буде лише примножувати свої досягнення, розвиватися та працювати на користь Тернополя та України. Адже сучасний колектив університету – це здорове поєднання професійного досвіду заслужених науковців та викладачів з новаторськими ініціативами молоді", - зазначає Сергій Надал.

У списку Книги рекордів Тернополя, це вже п‘яте досягнення ТНПУ ім. В. Гнатюка. Раніше університет встановив такі рекорди: «Найбільша кількість випускників різних років одного факультету», «Найбільша кількість осіб, залучених до зображення карти України в історії Тернополя», «Найбільша кількість осіб, залучених до зображення назви вищого навчального закладу в історії Тернополя», «Наймасовіше виконання пісні «Червона рута» студентами в історії Тернополя». та зовсім нове досягнення – «Найбільша кількість осіб, залучена до формування  напису «Я люблю ТНПУ», в історії Тернополя».

"Педагогічний університет є один із лідерів Книги, оскільки ним було зініційовано аж п’ять рекордів, - зауважив заступник міського голови, ініціатор створення «Книги рекордів Тернополя» Леонід Бицюра. - Це є прикладом активного та талановитого студентства та цілої університетської спільноти для інших вузів та цілого міста".

Окрім встановлення рекорду під час найбільшого студентського флешмобу, учасники святкування мали змогу відвідати концерт за участі творчих мистецьких колективів, студентів, працівників університету,  та бути свідками створення нового Біблійного саду ТНПУ, освячення пам’ятника Біблії, закладення пам’ятної капсули із посланням прийдешнім поколінням.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.