4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Маленькі кінознавці висадили у Тернополі алею дерев

У рамках ІІI Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно, анімації і телебачення «КіноХвилька», 15 квітня, у парку Національного відродження, маленькі кінознавці спільно з   представниками дитячої кінохвильки, медіа- та кіно-центрів, журналістами, волонтерами  та заступником міського голови, батьком Кінохвильки Леонідом Бицюрою висадили алею туй.

Нову окрасу парку посадили неподалік пам'ятника жертвам Чорнобильської катастрофи, як побажання мирного екологічного майбутнього.

"Сьогодні у нас подвійне свято: по-перше, ми завершили наш черговий фестиваль «Кінохвилька», а по-друге, ми привчаємо до екологічної культури маленьких тернополян, - зазначає заступник міського голови, очільник Асоціації кінокомісій України Леонід Бицюра. – До заходу долучилися навіть найменші учасники фестивалю, які з великою відповідальністю та любов’ю віднеслися до висадки. Тому, думаю, що дерева висаджені з такою любов’ю будуть довго прикрашати наше місто".

Спільна справа об’єднала медійні команди Медіа Планету Z, медійну школу The best, стідію анімації "Руду Мишу", гурток анімації "Кульбабчині дітки", Тернопільський міський центр дитячої творчості, студентів ТНЕУ, Тернопільську кінокомісію, КП "Кінодністер", ГО « Асоціація жінок України «Дія». А саджанці для висадки подарував дітям  партнер фестивалю "Квітоцентр" 

"Я вперше в житті самостійно садив дерева, але мені дуже сподобалось, а решта дітей мені допомагали, - розповідає учасник ІІI Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно, анімації і телебачення «КіноХвилька» Герман Мука. – Ми садили маленькі дерева, а великі усі спільно".

Нагадаємо, «Кінохвилька» проходила у місті  з 11 по 14 квітня 2019. Висадка алеї була запланова на 11 квітня, але через несприятливі погодні умови відбулася 15 квітня.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.