4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Для тернопільської молоді провели "День кар'єри ЄС"

11 квітня на базі Тернопільського національного економічного університету відбувся «День кар’єри ЄС».  Зустріч організована Інформаційним центром ЄС ТНЕУ за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та у співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.

Захід став чудовою нагодою для молоді поспілкуватися з потенційними роботодавцями, дізнатися інформація про наявні вакансії, заповнити резюме і, навіть, пройти першу співбесіду.

"Ми сьогодні говоримо не тільки про кар’єру у класичному сенсі, ми кажемо про те, що таке європейська кар’єра, як її бачать самі європейці, - звернулася до присутніх радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова. - Розповімо й про те, що нині конкретно Європейський союз пропонує для української молоді, щоб отримати ґрунтовні знання тут, в Україні, навчаючись і стажуючись в Європі й повернутися назад, до рідного дому, реалізовуючи ці всі отримані знання на практиці, розбудовуючи Україну".

До учасників заходу також звернувся заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра та зазначив, що кожен тернопільський студент має можливість стати успішним українцем та отримати омріяну роботу. Потрібні лише бажання та праця над собою:

"Сьогодні ми говоритимемо про те, яким має бути успішний українець, який може, окрім задоволення власних потреб, щось робити для своєї країни та Європи. У нас усіх є мотивація до праці над собою, вдосконалення, розвитку тих навичок і якостей, які допоможуть нам через кілька років бути конкурентоспроможними  на європейському ринку праці. Важливо, що спільно у партнерстві освітніх закладів, органів місцевого самоврядування та державних органів вибудовуємо середовище у якому будуть враховані потреби усіх учасників", - звертається Леонід Бицюра.

Також на заході діяла ярмарка вакансій, де учасники могли не лише отримати детальну інформацію про представлені вакансії, але й написати резюме та пройти тренінги щодо освітніх можливостей для студентів та випускників у рамках європейських освітніх програм.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.