4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Діти з Тернопільщини відпочиватимуть у Польщі

17 дітей з Тернопільщини, батьки яких були або зараз захищають цілісність нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції, поїхали на оздоровлення до Польщі, в місто Зельона Гура, Любуського воєводства.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

їЗа словами Степана Герасиміва, начальника служби у справах дітей Тернопільської ОДА, учасників делегації чекатиме цікава та насичена програма. Це перші діти, які поїхали на відпочинок до Польщі. Степан Герасимів сподівається, що їм вдасться забезпечити такими міні-канікулами близько чотирьохсот дітей, батьки яких перебувають в АТО.

Мирослав Черняшов – заступник командира роти патрульної служби з кадрового забезпечення Тернопільського міськвідділу міліції. Чоловік уже двічі їздив на Схід держави - в зону проведення антитерористичної операції. Загальний термін перебування там – 72 дні. Завдяки цьому його донька Катерина отримала нагоду вперше поїхати за кордон. Дівчина переживає, але вірить, що ця поїздка принесе чимало цікавинок.

Відправила свою дванадцятилітню доньку до Польщі і Наталія Бурик. Її чоловік в складі зведеного загону правоохоронців уже вдруге поїхав в зону АТО. Жінка каже, що вже не впевнена, чи зможе відпустити свого чоловіка ще раз, бо переживає,  а у них троє дітей. 

- Я так зрозуміла, польська сторона запропонувала, а ми не відмовилися. Умови досить цікаві, діти, надіюся, будуть задоволені. Нехай подивляться, але не хочеться, щоб нас в Польщу кликали ось через такі умови. Краще без війни, - розповіла Наталія Бурик – дружина учасника АТО.

Відпочиватимуть діти у Польщі впродовж тижня – до 7 жовтня.

 

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.