4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Рух - це життя! У цьому переконані учасники "Єднання поколінь"

Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення спільно з соціальною ініціативою «Єднання поколінь», організували руханку для поважних тернополян. Її провели 8 квітня на спортивному майданчику, що на вулиці Купчинського 1.

За словами заступника міського голови, ініціатора створення соціальної ініціативи «Єднання поколінь» Леоніда Бицюри, зарядка для поважних людей має потужний оздоровлюючий ефект, що може посперечатися з сучасними препаратами:

"Саме у поважному віці спорт має велике значення у збільшенны тривалості життя. На щастя, є досить простий спосіб навіть у поважному віці покращити своє здоров’я, знову відчути радість та бажання жити. Необхідно просто більше рухатися, почати займатися легкими фізичними вправами", - додає  Леонід Бицюра.

Розминку з учасниками провела головний фахівець  міського центру фізичного здоров’я Ніна Крепка. Жінка розповідає, що підбирала вправи загально-розвиваючі та такі, які орієнтовані на людей поважного віку:

"Вправи з якими я сьогодні ознайомила учасників, думаю, і в майбутньому стануть їм у нагоді. Вони розраховані на розминку м’язів, суглобів та покращення дихання самопочуття та настрою. Також великим плюсом стала сьогоднішня погода, яка дозволила провести руханку на свіжому повітрі", - каже фахівець.

До руханки долучився учасник соціальної ініціативи «Єднання поколінь» 80-річний Володимир Іськів, який зазначає, що проект допомагає не лише реалізувати себе у різних сферах, але й знайти однодумців:

"Для мене сьогоднішні вправи не були важкими, оскільки я є професійний спортсмен і звик до більших навантажень. Але для багатьох руханки є можливістю фізично попрацювати над собою, - переконаний пан Володимир.- У проекті я з самого початку. Вже знайшов друзів з якими зустрічаємося не лише під час зустрічей «Єднання поколінь», а й виходимо погуляти в місто".

Організатори повідомляють, що за період діяльності соціальної ініціативи «Єднання поколінь», це вже четверта руханка, до якої долучилися поважні тернополяни.

Нагадаємо, соціальна ініціатива «Єднання поколінь» - це платформа створена перш за все для людей похилого віку, для надання моральної допомоги, залучення до різноманітних активностей, а також можливості відчути себе значущою частиною нашого міста. Людей поважного віку Тернополя запрошують на щотижневі тематичні зустрічі, лекції про важливі речі, концерти, зустрічі з громадськими діячами та відомими творчими людьми, перегляд фільмів, майстер-класи, консультації спеціалістів та для спілкування з учасниками ініціативи відбуваються за таким розкладом:

 - у вівторок і четвер о 15.00 — бібліотека-філія для дорослих, вул. Миру, 4 а; 

- у вівторок і четвер о 16.00 — Еко-бібліотека для дорослих, проспект Злуки, 33;

 - середа — 13.00 та неділя 14.00 — Центр дозвілля і молодіжних ініціатив ім. Довженка, проспект Злуки, 45

 

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.