4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Поважним тернополянам розповіли, як правильно доглядати за зубами та ротовою порожниною

Про головні аспекти догляду за ротовою порожниною та профілактику і діагностику ранніх хвороб, розповіли учасникам соціальної ініціативи "Єднання поколінь", під час зустрічі у центрі  дозвілля та молодіжних ініціатив "Довженка" 10 березня.

Для учасників ініціативи кожного тижня організовують по кілька семінарів та цікавих лекцій спрямованих на покращення їхнього здоров’я.

"Зараз ми маємо можливість надати поважним тернополянам ті навики та знання, які вони не змогли отримати раніше, у зв’язку  різних життєвих обставин, -зазначає заступник міського голови, ініціатор створення соціальної інціативи "Єднання поколінь" Леонід Бицюра. - Завдяки інформативним тренінгам, учасники можуть дізнатися, як запобігти тим чи іншим хворобам. Нашою метою є навчити поважних тернополян головним екологічним засадам, які допоможуть їм покращити стан свого здоров’я".

Стоматолог Віталій Фесик розповідає, що вперше працював із поважними мешканцями міста. Але незважаючи на різницю поколінь, спікеру вдалось знайти спільну мову та підібрати цікаву тему для аудиторії:

"Сьогоднішня аудиторія – це люди у яких горять очі, з якими є про що поговорити. Я хотів донести до аудиторії, що потрібно дбати про здоров’я та слідкувати за профілактикою, - каже стоматолог. - В силу стрімкого розвитку суспільства, все частіше з‘являються хвороби з якими ми не вміємо боротися та не знаємо як це робити. Сьогодні ми більш детально поговорили про онкопатологію та протезування"

Нагадаємо, зустрічі відбуваються у середу о  13.00 та неділю о 14.00 у Тернопільському центрі дозвілля та молодіжних ініціатив ім. О. Довженка. А у вівторок та четвер на двох локаціях: о 15:00 у Тернопільській міській центральній дитячій бібліотеці на вул. Миру 4а та о 16:00 у ЕКО-бібліотеці на вул. Злуки 33.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.