4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

"Єднання поколінь" продовжує загальнонаціональну естафету. Досвід діяльності презентували львів'янам

Своїм досвідом діяльності команда соціальної ініціативи «Єднання поколінь» поділилася з Львівською громадською організацією «Золоті роки» під час зустрічі, що відбулась 15 лютого у Львівській міській раді.

Під час зустрічі оповідали про реалізовані проекти, спільно обговорили подальшу співпрацю, презентували фотовиставку «Погляд душі» та домовились про її розміщення у Львові. 

"Ми продовжуємо ламати стереотип, що старша людина є жертвою. Поважні люди є джерелом знань, досвіду та життєвої енергетики, - зазначаєзаступник міського голови, ініціатор створення соціальної ініціативи «Єднання поколінь» Леонід Бицюра. - Соціальна ініціатива «Єднання поколінь» набуває статусу національної! Я переконаний, що не економіка, не соціалка вирішить болючі питання розвитку суспільства в цілій державі, а зміна цінностей і відносин між людьми, - наголосив Леонід Бицюра.

Координатор проекту Ольга Гордієнко розповідає, що цього року досвідом діяльності «Єднання поколінь» презентували у трьох обласних центрах: Хмельниччині, Вінниччині та у Львові:

"Соціальна ініціатива « Єднання поколінь» є чимось значно більшим, ніж звичайні зустрічі та розваги. Передусім це безцінна можливість стати частиною активного суспільства, відчути себе потрібним. За рік діяльності нам вдалося досягнути нових успіхів, реалізувати безліч проектів та здобути нові знання, і ми раді поділитися цим досвідом з іншими", - додає пані Ольга.

Нагадаємо, соціальний проект «Єднання поколінь» для людей похилого віку у Тернополі проводиться з жовтня 2017 року у рамках соціально-благодійної програми «Турбота». Координатори проекту щосереди та щонеділі організовують для присутніх літературні читання, концерти, перегляди фільмів та зустрічі з відомими людьми.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.