4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Аудіозбірку казок тернопільських авторів презентували в одній з бібліотек міста

Презентація аудіоказок, що  стали ще однією частинкою проекту "Скарби Файного міста", презентували сьогодні у Тернопільській міській ЦБС.

Аудіозбірку казок, що випустили накладом 100 штук, планують передати у навчальні заклади, де навчаються дітки із вадами зору - зазначив заступник міського голови, засновник проекту «Скарби Файного міста» Леонід Бицюра.

"Метою проекту була підтримка дітей із вадами зору.  Але під час реалізації проекту з’ясувалося, що  аудіоказки є затребуваними та цікавими  і більшості пересічних маленьких та дорослих тернополян. Тому зараз обговорюється питання розміщення аудіоказок  та аудіовіршів на радіоефірах Тернополя, - додає Леонід Бицюра.-  Це дасть можливість не лише показати на що здатні наші дітки, письменники, але й допоможе створити позитивний настрій та емоції слухачам".

Усього у проекті  озвучили твори дев’ятьох тернопільських авторів: Романа Завадовича, Тамари Гнатович, Марії Гуменюк, Петра Сороки, Дзвінкої Торохтушки, Наталі Лобас, Віри Пароновї, Ірини Мацко та Надійки Гербіш.

Наймолодша учасниця проекту Мар’яна Шерстюк. Дівчинці лише 6 років, але їй, не гірше старших, вдалося озвучити вірші із збірки Вири Паронової.

"Я озвучувала вірш «Катрусин ранок» та «Зірочка». Я вперше озвучувала казки та вірші перед мікрофоном, але мені дуже сподобалось, - ділиться враженнями Мар'яна. - Запис відбувався в окремій кімнаті, тому я не соромилася. Сподіваюсь, що колись мені запропонують озвучувати Снігову Королеву, це моя улюблена героїня".

Також під час презентації усі присутні мали змогу побачити як твориться озвучення аудіодисків та спробувати себе у ролі диктора. А усім причетним до створення аудіо збірки казок  вручили подяки.

Запис аудіодиска здійснено за підтримки ІТ-компанії «Eleks», Благодійного фонду «Єднання поколінь». Запис відбувався у  медіалабораторії ПК «Березіль» в рамках «Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь, Україна 2007 -2013», у рамках проекту «Скарби Файного міста» за участі Тернопільської центральної дитячої бібліотеки. Текст начитували учасники театральної школи-студії «Мельпомен».

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.