4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

У Тернопільському навчально-реабілітаційному центрі простягнувся "Ланцюг єднання"

З нагоди 100 -річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки та Дня Соборності,  Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр відвідали гості. В честь цього  відбувся святковий концерт та простягнувся живий «Ланцюг єднання». 

З благодійною місією, з нагоди відзначення цієї визначної  дати, до учнів школи завітали заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра, володарка корони і титулу Першої леді Тернополя Адріана Бурміцька та голова благодійного фонду "Єднання поколінь" Ольга Гордієнко.  

За словами Леоніда Бицюри, саме у реабілітаційному центрі розпочалися святкування Дня Соборності у місті:

"Сьогодні спільно з учнями  реабілітаційного центру, ми розпочали святкування великої події в історії нашої держави.  У цей день хочу побажати усім нам справжньої єдності, яка допоможе відчути справжню близькість українців, незалежно від міста проживання, вікових чи соціальних категорій, - зазначає Леонід Бицюра. - Минулого року ми активно працювали з вихованцями центру. Яскравим прикладом став «Inclusive Fashion Day», моделями якого були учні цього навчального закладу та учасники соціально ініціативи «Єднання поколінь» - люди поважного віку. На сцені відбулось справжнє єднання поколінь."

Окрім теплих слів, гості підготували для дітей солодкі гостинці, канцелярське приладдя та кінетичний пісок.

Адріана Бурміцька розповідає, що поштовхом до візиту реабілітаційного центру для неї став  саме Інклюзивний показ мод:

"Після того як я побувала на «Іnclusive Fashion Day»  мені захотілося зробити щось приємне для цих діток. Тому все, що могла зібрати своїми силами, сьогодні привезла сюди, щоб потішити учнів  та подякувати їм за їхню доброту та щирість", - каже Перша леді Тернополя.

"Я сподіваюсь, що протягом цього року наше спілкування стане ще тіснішим, - зауважила Ольга Гордієнко. А Інклюзивний показ мод стане лише початком наших подальших спільних проектів."

Учні навчально-реабілітаційного центру підготували для гостів невеликий святковий концерт на якому  прозвучали пісні «Друзі, єднаймося!» та «Молитва за Україну». 

На завершення зустрічі, усі спільно створили «Ланцюг єднання».

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.