4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

"Новорічне перезавантаження" відбулося у ПК "Березіль"

Традиційний фестиваль "Повір у себе"  відбувся у Тернополі.   Із 12 по 14 січня дітлахи насолоджувались  виставою "Новорічне перезавантаження". Казку  їм  презентували 130 вихованців та педагогів Центру творчості дітей та юнацтва.

Зима, Старий Новий Рік, Новий Рік, персонажі мультфільмів «Мій Єті», «Посіпаки» та багато інших казкових героїв, що ожили на сцені ПК "Березіль" , танцюючи й співаючи,  навчали  тернополяток обережному поводженню на дорогах, ковзанках, оповідали про шкідливість гаджетів та важливість слухати батьків.

" Вистава про цінності, що поза часом , відносити поколінь, вімння чути й розуміти одне одного та новітні технології", - зазначає усміхаючись заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра . Традиційно він привітав юних глядачів із новорічно-різдвяними святами й передав їм щирі вітанння  від міського голови Сергія Надала, а ще зауважив, що цьогоріч Центр творчості дітей та юнацтва відзначатиме 80-ліття:

"Вісім десятиліть він уже працює для того, щоб дітки розвивалися, ставали кращими і ми ними гордилися.  Цілі покоління  випурхнули з-під його крила, дивуючи талантами, захоплюючи красою пісні, слова, танцю,  достримуючись істини: молитва, добре слово, вчинок – піднімають людину".

Упродовж  трьох днів, близько 7 тисяч дітей з особливими потребами, з малозабезпечених, багатодітних та соціально-незахищених сімей переглянули виставу та отримали солодкі подарунки.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.