4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Тернополяни стали помічниками святого Миколая

Задля здійснення мрій маленьких тернополян, у рамках акції «Миколай про тебе не забуде», відбувся благодійний концерт «Подаруй дітям свято», 16 грудня у арт – пабі «Коза». 

Під час благодійного концерту, організатори збирали гроші для реалізації акції «Миколай про тебе не забуде».  Виручені кошти підуть на створення подарунків, які ввечері 18-грудня, помічники святого Миколая, розвезуть дітям з багатодітних сімей та дітям сиротам. 

Під час благодійного концерту, організатори збирали гроші для реалізації акції «Миколай про тебе не забуде».  Виручені кошти підуть на створення подарунків, які ввечері 18-грудня, помічники святого Миколая, розвезуть дітям з багатодітних сімей та дітям сиротам.

Також на концерті провели аукціон. Лотами, якого були новорічні картини юної тернопільської художниці Анастасії Глєбової, альбоми тернопільських гуртів, світшоти та святкові пряники. До нього долучився заступник міського голови Леонід Бицюра. Йому вдалося придбати дві картини та альбом гурту «Новимний Кудень» під назвою «Руїна».

"Благодійність- це те, що йде від серця та душі. Саме тому тут сьогодні зібралися усі ті, хто щиро прагне подарувати дітям щастя, - зазначає Леонід Бицюра. – Ці маленькі, ще зовсім юні тернополяни, є нашим майбутнім, і ми повинні зробити усе, щоб воно було процвітаючим."

Захід відбувся за участі гурту «Новимний Кудень», Los Colorados та Bugs&Bunny.

"Приємно, що тернопільські музиканти та представники влади проявили безкорисливість та ініціативу, - каже співорганізатор концерту Назар Сарабун. -  Це доводить, що ми прагнемо усі разом творити добро. В цьому наша єдність."

До слова, Благодійна акція "Миколай про тебе не забуде" триває у Тернополі понад 14 років. Метою акції є подарувати радість дітям, які цього потребують у святкову ніч. У рамках акції, протягом місяця, відбувався продаж пряників на парафіях УГКЦ, збір складників подарунків у школах Тернополя та різних спільнотах і організаціях.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.