4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

44 Кубок області зі спортивного туризму (з видів пішохідний, велосипедний, водний) серед працівників освіти і науки присвятили кардиналу Йосипу Сліпому — видатному українському церковному і громадському діячу, Патріарху Української греко-католицької церкви, вченому і богослову.

Три дні, з 18 по 20 вересня 2014 року, на околиці ТВО «Зорепад» с. Струсів Теребовлянського району, учасники демонстрували кмітливість, технічні навики, вміння та вправність з пішохідного туризму на короткій командній дистанції «смуги перешкод» і довгій «крос-похід», велосипедного туризму на коротко-особистій дистанції «тріал» і довгій «велоралі», водного туризму на командній дистанції «спринт» та «слалом», повідомили в департаменті освіти і науки Тернопільської ОДА. 

За підсумками результатів з усіх видів туризму вчительська команда Бучацького району виборола перемогу й отримала золоті медалі, а срібні й бронзові нагороди відповідно у представників Тернопільського та Зборівського районів.

Окрім технічних завдань, учасники змагалися в конкурсах фотографій «Моя команда на змаганнях», організованого Олегом Погрібним та «Надання першої домедичної допомоги», що відбувся завдяки ініціативі завідувача кафедри медичних катастроф і військової медицини Тернопільського державного медичного університету ім. І. Горбачевського, професора Арсена Гудими.

Ретроспектива життєвого шляху Патріарха Йосипа Сліпого була відтворена старанням сестри Юстини Чину Святого Василія Великого з музейно-меморіального комплексу Йосипа Сліпого с. Заздрість Теребовлянського району.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.