4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Молодіжні центри є енергетичним вузлом молоді - Леонід Бицюра

Всеукраїнський форум розвитку молодіжних центрів, який відбувся 25 жовтня у Тернополі, зібрав більше 30 учасників з різних куточків України.

Молодіжний центр – це насамперед приміщення, вільний простір, де молодь може безкоштовн, цікаво й змістовно провести час. Скажімо, коворкінг, анти кафе та інші, для молодих людей.

Під час форуму представники молодіжного центру Тернополя ділилися досвідом створення та функціонування центру з представниками ОТГ та інших міст.

"Основним завданням форуму є комунікація.  Але звісно ж присутній елемент навчального формату, -каже виконавчий директор ГС "Молодіжний центр"Святослав Абрам’юк. -Налаштування співпраці, визначення планів на майбутнє, спільне проведення подальших заходів і найголовніше – обмін досвідом.  Ми вже зоорганізували сві молодіжний центр, але багато міст та містечок лише працюють над його створенням. Шукають приміщення, фінансування і хочуть побачити яким шляхом утворювали ми наш центр." 

Учасниця форуму Ліля приїхала з міста Теребовля. Дівчина розповідає, що деталі створення  центру, наразі, для неї є дуже цінними.

"Форум дав можливість познайомитися з людьми з різних областей України та здобути потрібні мені знання, необхідні для створення молодіжного центру у нашому місті. Попереду ще багато лекцій, сподіваюсь вони будуть на стільки ж корисними та цікавими", - зазначила Ліля.

Форум тривав три дні. На другий день учасники їздили запозичати досвід у місто Заліщики, де вже близько року функціонує молодіжний центр «Вулик».

"Молодіжний центр Тернополя є простором для формування цінностей, думок, проектів та інтелектуального розвитку, - зауважив спікер форуму та заступник міського голови Леонід Бицюра. -Такі простори, по всій Україні, мають бути енергетичним вузлом молоді. Зараз саме час для того, щоб ввімкнути енергію, креатин і починати створювати та реалізовувати ідеї."

Варто зазначити, що молодіжний центр Тернополя функціонує уже близько півроку. За цей час він став місцем для навчань, втілення проектів, презентацій, майстер-класів, зустрічей та здорового відпочинку молоді міста.


Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.