4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Меморіал Героям російсько-української війни тимчасово замінить стенд

У Тернопільській міській раді продовжуються дебати стосовно того, яким має бути меморіал загиблим Героям у Російсько-Українській війні.

9 серпня у Тернопільській міській раді відбулась нарада з матерями та дружинами загиблих воїнів у російсько-українській війні. Очолював нараду заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Архітектор – проектант Уляна Андрійчук разом із Леонідом Бицюрою представили проекти та меморіали вшанування героїв з різників куточків світу.

"В плануванні Тернопільського меморіалу можна використати світовий досвід та практику. Дана пам’ятна споруда повинна торкати за душу кожного перехожого. Ми хочемо зробити це місце пам’ятним та душевним, де будуть збиратися не лише кілька разів на рік, а куди будуть хотіти приходити тернополяни щодня. Аби побути кілька хвилин у тиші, подумати та згадати усіх, хто віддав життя за Україну", - розповыв Леонід Бицюра.

Під час наради вдалося одноголосно обрати приблизний вигляд меморіалу – це скляна або ж мармурна плита, на якій будуть зображені у повий зріст уродженці Тернополя та прізвища і імена усіх загиблих у Російсько-Українській війні з Тернопільщини.

Меморіал планують встановити у парку Слави.

Наразі найближчим часом, біля пам’ятника Степану Бандері, буде встановлено тимчасовий пам’ятний стенд з фотографіями та інформацією усіх Героїв Тернопільщини.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.