4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

"Залучення інвестицій - першочергове завдання для розвитку Тернопільщини", - Ленід Бицюра.

Тернопільську область презентуватимуть на зустрічі з представниками посольств, консульств та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Захід планують провести у Києві в приміщенні Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ 8 жовтня. Формат презентації обговорили на робочій нараді під керівництвом заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Леоніда Бицюри.

«Залучення інвестицій в область є першочерговим завданням у плані розвитку нашого краю. Ми акцентуємо увагу на налагодженні контактів із іноземними інвесторами, - зазначив Леонід Бицюра. – Адже Тернопільська область має значний потенціал у сільському господарстві. Є всі можливості для розвитку туризму. Потрібно лише правильно розгортати інформаційну кампанію. Зустрічі такого формату дають чудову можливість заявити про область, донести інформацію до потенційних інвесторів та закріпити контакти з міжнародними представниками».

Під час заходу планують не тільки презентувати потенціал області, а й підписати ряд меморандумів та договорів про співпрацю.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.