4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Політика

На Тернопільщині чехи відзначатимуть річницю Зборівської битви

 

Міський голова Сергій Надал зустрівся з Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Павелом Пешеком та заступником Генерального консула Ігорем Шело, які з офіційним візитом перебували у Тернополі, інформує прес-служба Тернопільської міської ради.

«Основною метою сьогоднішньої зустрічі була підготовка до відзначення чергової річниці Зборівської битви, на яку, за словами Генерального консула, збирається приїхати багато громадян Чехії. Хоч і усі події будуть відбуватися у Зборівському районі, проте більшість людей будуть у ці дні проживати у Тернополі. Саме тому між нами було обговорено забезпечення комфортних умов перебування чеських гостей у нашому місті, - розповідає очільник Тернополя. – Зі своєї сторони ми обіцяємо максимальне сприяння і вже дано відповідне доручення».

Зі слів Сергія Надала також на зустрічі було обговорено налагодження партнерських стосунків із містами Чехії. Адже вже сьогодні Тернопіль працює з чеським містом та компанією, яка займається поставкою тролейбусів «Skoda» у наше місто, а також чеські партнери мають ряд комерційних підприємств.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.