4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Політика

Львівський мер просить владу Тернопільщини прийняти їхнє сміття (відео)

 

Про проблему Львова із сміттям вже чули, напевно, у всіх регіонах нашої країни. Знаходили його вже неодноразово і на Тернопільщині. Проте днями, державні чиновники спільно із львівським мером, запевняли, що проблему вирішать. Використовувати в цих цілях мали територію в Яворівському районі, повідомляє телеканал ІНТБ. 

«Яворівська районна рада, практично, одностайно, а може, і одностайно, прийняла рішення про заборону розміщення на своїй території сміттєзвалища. Ну, і всіх тих комунікацій, які планувалися», - зазначає голова громадської ради при Тернопільській ОДА Валерій Федорейко. 

А, отже, проблема сміття стала актуальною знову. І днями голові Тернопільської облдержадміністрації надійшов лист від міського голови Львова із проханням знайти можливість приймати відходи із сусідньої області.

«Ніхто в Тернопільській області ні з представників громади, ні з представників політичних партій, я надіюся, ні з представників діючої влади не скаже, що ми готові зараз приймати, в такому вигляді, як воно є, сміття з міста Львова. Ви знаєте, що сміття з міста Львова появилося на Миколаївщині, на Запоріжжі, в Дніпровській області, в Сумській області, Чернігівській області, в Київській області, практично, в всіх регіонах нашої країни. І це все оплачено. Уявіть собі, які затрати тільки на транспорт», - підкреслює Валерій Федорейко. 

Представники громадської ради при Тернопільській облдержадміністрації переконані, проблема сміттєзвалищ, як в Україні, так і на території нашої області може стати справжнім екологічним лихом. А тому якнайшвидше потрібно створювати проекти, які б вирішували цю проблему. Щодо прохання львівського мера, то його підтримувати не радять.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.