4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Політика

Екс-заступник голови Тернопільської розповів, чим займеться після звільнення

Від вчорашнього дня екс-заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра розповів кореспонденту "20 хвилин", чим займеться після звільнення з обласної державної адміністрації. 

За його словами, тепер нарешті займеться тими  питаннями, вирішенню яких і завважала робота в адміністрації, відбираючи весь вільний час.  Це, передусім,  депутатська  та політична діяльність – Леонід Бицюра є заступником керівника обласної організації ВО «Свобода», а також – громадські проекти та ін.

Нагадаємо, голова облдержадміністрації Степан Барна сьогодні, 17 серпня, підписав наказ про звільнення із посади свого заступника Леоніда Бицюри. Звільнення відбулось за власною заявою пана Бицюри, однак написаною ще у квітні.

Тобто, голова ОДА «дав добро»  на заяву посадовця майже за півроку після її написання. 

- Сталося! У зв'язку з припиненням повноважень голови обласної державної адміністрації сьогодні, 17 серпня 2015 року, мене звільнено з ОДА за власною ж заявою, - написав на сторінці у «Фейсбуці» Леонід Бицюра. - Хочу подякувати всім своїм колегам та однодумцям. Дякую і недругам, які додавали мені мотивації! Впевнений, що зможу зробити більше для свого Народу поза стінами адміністрації. Слава Україні! 

 Підписання заяви свободівця саме через півроку  після її появи  деякі місцеві ЗМІ уже встигли охрестити помстою незручному заступнику-свободівцю.  Зокрема і за те, що Тернопільщина – одна з небагатьох областей, де ще не затвердили перспективного плану формування територій громад. Так, питання адмінреформи на останній сесії облради фактично «зарубали» свободівці, що не голосували за включення цього питання  у порядок денний. 

З чим же реально пов’язане звільнення, ми поцікавились як у голови ОДА Степана Барни , так і у Леоніда Бицюри.

- Що тут коментувати, - каже Степан Барна. – Є написана заява. Людина вирішила піти на іншу роботу. Ось і підписав…

Як додав пан Барна, звільнення відбулось у порядку статті 10 Закону України "Про місцеві державні адміністрації". 

Більш говірким щодо причин звільнення був власне сам пан Бицюра.

- Були спроби зовсім по-іншому мене «піти», - пояснює Леонід Бицюра. – Це і питання землі на площі Євромайдану,  проведення службової перевірки. Але в них нічого не вийшло. Вони  залишили Крисака, на якого складено протокол по корупції, і який ходить захищається  по судах, Бабійчука, який регіонал і організував антимайдани… Я абсолютно спокійно  сприйняв і сприймаю інформацію про своє звільнення, будь-якого обурення  з мого боку нема. Бо я їм тричі говорив про те, що готовий іти. Врешті, і повноваження  Крисак  мені обрізав  ще у грудні. Тому  те,  що я мав би робити в сфері економіки чи ЖКГ, я не міг робити. В мене повноважень вже не було.

Також, за словами пана Бицюри, він акцентував увагу  голови облдержадміністрації  на недопрацюваннях   власне самої облдержадміністрації щодо підготовки до зими, щодо мобілізаційної кампанії і т. д. Однак «каталізатором» рішення про його звільнення із посади, на думку пана Бицюри, і стало оте нещодавнє голосування в облраді.

-  Вони зрозуміли, що я вже там непотрібен, - додає він. – Голосування, як мінімум у вересні - не буде, а вони там планували…Я особисто не голосував за територіальну реформу, хоча дуже добре розуміюсь на цих питаннях, які пов’язані з реформами.  Там було багато порушень. 

Як наголошує пан Бицюра,  звістка про звільнення не стала несподіванкою. Однак сама форма її подачі, на його думку, могла бути  подана професійніше. 

- Я абсолютно не здивований своєму звільненню, - додає він. – Але сама форма подачі викликає  жаль до тих  людей, які так  прогнозовано діють. Повідомили мене через відділ кадрів. Не так, щоби викликали в кабінет, сказали «до побачення»,  все – питань нема. Які питання? А через посередників передавати. То якось… по-хлопчачому.   Ну, всі ми розвиваємось, змінюємось, чогось вчимось. Це ще раз підкреслює, що керівником треба навчитись бути… Мені також доводилось звільняти багато людей. Це дуже непросто.

Світлана Гривас,  "20 хвилин"

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.