4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Політика

Стало відомо скільки за рік заробить голова "Нафтогазу" Коболєв. Сума вас здивує

Голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв, який вже й так запам’ятався пересічним українцям астрономічними мільйонними преміями і трепетною синівською турботою про «маму в США», схоже, не збирається зупинятися на досягнутому.

"Нещодавно керівник спостережної ради «Нафтагазу» направлила голові уряду Гройсману звернення, у якому вказується зарплата очільника «Нафтогазу», – зазначає на своїй сторінці в  соцмережах голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок. – Якщо стоїте, то присядьте: загалом у 2019 році середньорічна зарплата Коболєва разом з преміями має складати 126 169 200 гривен. Але не поспішайте з емоціями, це ще не все - разом із закладеною спостережною радою «Нафтогазу» премією за Стокгольмський арбітраж у розмірі 215 мільйонів, його річний заробіток становитиме…342 мільйони гривень, відповідно серередньомісячна зарплата – 28,5 мільйона.

Питання: у здоровій голові може вкластися така зарплата для чиновника найбіднішої практично за усіма базовими показниками країни Європи? Можливо, пан Коболєв зробив якісь успішні кроки щодо перешкоджання будівництву московсього Північного потоку, залучив щедрих і відповідальних інвесторів у розробку місцевих покладів газу, розробив і запустив механізм зниження ціни на газ для населення? Ні, не чули.

Високу зарплату у жебрацьких українських реаліях повинні платити за виконання якихось надзавдань, позитивний результат від яких мала б відчути вся країна. Та й тут існує межа, обумовлена здоровим глуздом. Скажімо, коли реформовувались такі нині успішні країни, як, наприклад, Південна Корея чи Чилі, то там розрив між зарплатою топ-менеджерів був не більшим, ніж у 10 разів від середнього мінімуму. І це при тому, що увесь світ нині бачить, в які соціальні та економічні оази перетворились ці держави.

У бідній Україні ж, де, за оцінками експертів, кількість чиновників і так завищена утричі – це чергове обкрадання і цинічний плювок в обличчя тих 40 відсотків українців, які завдяки «старанням» державних очільників опинились сьогодні за межею бідності.

Зрештою, а чого іншого можна очікувати в країні, де так дбайливо консервується нинішньою владою олігархічна система? Пряме призначення «Нафтогазу» - наскрізь корупційної і непотрібної структури, яка ще у 90-х була створена винятково для концентрації тіньових фінансових потоків, не змінилось й до сьогодні і є лише одним із багатьох прикладів паразитування бариг на українській нації".

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.