4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Кримінал

Обвинувачуваним у вбивстві 20-річного Віталія Гнатишина винесли вирок

10 і 7 років ув’язнення отримали двоє обвинувачених у смерті Віталія Гнатишина. Таке рішення прийняв суд сьогодні, 11 лютого - через півтора року після загибелі хлопця.

Головуючий у справі Юрій Дзюбановський зачитував його понад три години.

У залі не було де яблуку впасти, було чимало правоохоронців, нацгвардійців та служби судової охорони. При вході до суду всі проходили крізь металошукач, а сумки та те, що було у кишенях, окремо оглядали правоохоронці.

Володимир Біляшевич відбуватиме покарання у вигляді 7 років позбавлення волі. Сергій Терендех проведе за гратами 10 років. Таким було рішення суду першої інстанції.усі сторони процесу – як обвинувачені, так і потерпілі – батьки Віталія – протягом місяця можуть подати апеляційні заяви.

Володимира Біляшевича визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 129 Кримінального кодексу України (далі – ККУ – прим. авт.) – це погроза вбивством, - прокоментувала Анна Мостецька, суддя-спікер Тернопільського міськрайонного суду. – І призначено покарання у виді 2 років обмеження волі. За ч. 1 ст. 263 ККУ – за придбання і носіння вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу – 5 років позбавлення волі. За ч. 4 ст. 296 ККУ – хуліганство – 7 років позбавлення волі.

Відповідно до законодавства, судом визначається остаточне покарання - шляхом поглинання менш суворого покарання найбільш суворим. Тобто, Володимир Біляшевич потрапить до в’язниці на 7 років. Щоправда, до строку відбування покарання йому зарахують три доби, які він одразу після події перебував під вартою. А згодом суд визначив йому міру запобіжного заходу - домашній арешт.

Терендеха Сергія Миколайовича визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 ККУ, (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) і визначено покарання у виді 10 років позбавлення волі, - повідомила Анна Мостецька. - Також його засуджено за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) до 4 років позбавлення волі. Остаточним покарання, визначене судом, - 10 років позбавлення волі.

Щирого каяття, каже мати Віталія, вони з батьком не побачили досі. На одному засіданні у них просили пробачення, на іншому погрожували матері та крізь скло кулаком махали у бік батька. А ці двоє, зчорнілі від горя, так і не зрозуміли – так за що ж врешті відібрали у них найдорожче – сина…

Джерело: сайт "20 хвилин"

Фото з відкритих джерел

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.