4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Гроші

Тернополяни, а ви хочете заробити великі гроші?

А Ви погоджуєтеся з думкою Девіда Рокфеллера що "тому, хто цілий день стирчить на роботі, ніколи заробляти гроші”? 

Тоді наша стаття саме для Вас!

Якщо Ви це читаєте, значить  готові дізнатися про закон, який впливає на Вас і, отже, на ваше життя. Впливає  незалежно від того, знаєте Ви  про нього чи ні. Закон, який дає відповідь на питання про те, як стати багатшим у всіх сенсах цього слова.

Чому знання закону було приховано? Все просто – людина рухається лише в тому напрямі, який вважає реальним. Значить для того, щоб управляти людиною, досить того, щоб вона вірила в реальність певних речей, певних шляхів свого розвитку. Тоді як реально все те, у що тільки людина може дозволити собі вірити, адже каталізатором реалізації тієї чи іншої реальності є сама людина.

Отже, ось цей всесвітній рейтинг.

Перша група знизу – “кроти”

Сліпі тварини, не бачать далі свого носа, змушені жити під землею і харчуватися, чим доведеться. Якщо крота викинути на поверхню, він відразу почне рити землю, щоб повернутися у звичне середовище. Однак і постояти за себе може, і збиток принести чималий…

 • Відсоток накопиченого капіталу прагне до нуля.
 • Кредо. Випити, поїсти, поспати, «вбити час». Довгострокових цілей просто немає.
 • Фінансові цілі. Їх теж немає.

Алкоголіки, наркомани, залежні від ігор, пенсіонери, громадяни, що живуть тільки на державну допомогу, а також “ідейні борці” типу професійних “борців за справедливість”. Фінанси для цих людей – або випадковий заробіток, або заробіток, якого вистачає тільки щоб не померти з голоду. У відношеннях з фінансами – безпорадність, щодо фінансових можливостей — взагалі цілковита сліпота.

“Кротів” приблизно 27% всього населення Землі.

Друга група знизу – “кури”

“Курячі мізки” і “куряча сліпота” вже давно увійшли в приказки народів світу.

 

 • Відсоток накопиченого капіталу – приблизно 5% світової грошової маси.
 • Кредо. Менше думати; працювати там, де відповідальності менше; швидше вийти на пенсію і “почати нарешті жити”. Завжди виконують чужу волю. Для чого працюють, не розуміють.
 • Фінансові цілі. Оплатити рахунки.

 

Це працівники “системи” (державної та корпоративної); роботяги, які роблять лише те, що скаже начальник і “офісний планктон” – разом узяті. Старанно працюють і при цьому бояться ставити будь-які довгострокові цілі, живуть чужим розумом, міряючи життя за принципом: “А що люди скажуть?”

Фінанси для цих людей – зарплата за проведений на роботі або службі час і невеликі бонуси “за хорошу роботу”, тобто слідування правилам системи.

Увага! Таких “курок” ще приблизно 60% населення Землі.

27% “кротів” плюс 60% “курок” дорівнює приблизно 87% населення Землі! І лише 5% накопиченого світового капіталу!

Третя знизу, але не остання група – “мавпи”

У цю групу входять ті, хто добирається “до самих вершин”. Але чому “мавпи”?

Мавпи бувають різні – лемури, макаки, бабуїни… і ті, кого називають людиноподібні. Начебто все у них на місці: розум, сила, спритність і вчаться швидко, але… Чогось не вистачає… Вони лише швидко і професійно копіюють кращих…

 • Відсоток накопиченого капіталу – приблизно 15%.
 • Кредо. “Стати першим”. Детально розписують фінансові, кар’єрні, інші цілі. Чітко реалізують обрану стратегію, “долаючи обставини і себе”.

Зірки спорту, естради, політики, наймані топ-менеджери провідних корпорацій – ті, хто досягає “загальноприйнятих кар’єрних вершин” шляхом планування та “довгої і наполегливої праці”, а потім насолоджується “заслуженою” славою… Для цих людей успіх – ланцюжок спланованих дій, реалізованих важкою працею довгі роки.

Фінанси цих людей – гонорари, роялті та відсоток від прибутку керованих підприємств. Їх приблизно 10% населення Землі. Ці люди заробляють великі (але не величезні) гроші. Отже, 97 відсотків населення землі накопичили 20% капіталу. А де ж решта 80%?

Вершина рейтингу

Решта, 3% людей, володіють 80% світового капіталу. Вчені з Гарварда назвали їх… Коти! Ця назва навіяна кішкою, яка “гуляє сама по собі”. Люди-коти роблять те, що їм подобається, що вони вважають за потрібне, і отримують за це величезні, просто нереальні гроші! Це ті, кого називають “сірими кардиналами”. Вони не люблять “світитися”, хоча і рухають вперед історію всього світу. Ці люди живуть тільки для себе, не намагаючись комусь щось довести.

 

 • Їх кредо: “Правила придумані для дурнів!”
 • Відсоток накопиченого капіталу – приблизно 80% грошової маси в світі.
 • Життєві цілі. Створювати свої правила гри. І потім жити за цими правилами так, як хочеться, а не так, як комусь треба.
 • Фінансові цілі. Отримувати гроші від улюбленої справи. Та побільше! Та краще чужими руками!

 

“Яка несправедливість! Експлуататори”, – вигукнуть “кроти” і “курки”. “Як їм це вдається?” – будуть ламати голову “мавпи”.

Тільки забувають ці “нормальні люди”, що найважчий труд – це бути самим собою в будь-яких умовах. І винагороджується ця праця відповідно!

Коти знають: все, що вони роблять, з часом буде скопійовано, перероблено, погіршено… Але все одно це роблять!

У цих людей приголомшливе почуття нереалізованих можливостей. Все, що “нормальні люди” вважають “божевільним”, “неперспективним” і “непотрібним”, чуйно вловлюється і перетворюється на золото розумом, винахідливістю і волею цих людей.

Приклад: безробітна секретарка, яка строчила роман про хлопчика-чарівника, замість того, щоб “знайти собі нормальну роботу”. Ось вже “кішка, яка гуляла сама по собі”! І ось Джоан Роулінг – “перший у світі письменник, гонорари якого перевищили мільярд доларів”. І це в наш час, коли всі книги будь-якого письменника в світі можна скачати одним файлом. Їй було на це просто начхати! А скільки б вона заробила на “нормальній роботі”? Стільки, щоб “оплатити рахунки”!

Кожен “кіт” – яскрава індивідуальність. Ну немає у світі другого Білла Гейтса, Уоррена Баффета, Стіва Джобса та інших, можливо, менш відомих представників “котячого племені”.

Все життя цих людей – суцільне свято, заняття улюбленою справою. У них все “не як у людей”. Вони вище “вершини”, практично боги серед людей. Їх ненавидять “злиденні” і “бідні” (“кроти” і “курки”), їх наслідують “мавпи”, а вони просто живуть, ні на кого не озираючись, нікого не слухаючи, крім самих себе, свій внутрішній голос. Саме цей голос і дозволяє їм бути в потрібний час у потрібному місці.

Фінанси для таких людей – пасивний дохід, який приносять створені ними активи. Таких людей менше 3% населення землі, але саме вони годують решту 97%!

Отже, відповідь на питання, ЯК ЗАРОБИТИ ВЕЛИКІ ГРОШІ. Вірніше, дві відповіді:

 • Якщо хочеш заробити великі гроші, треба постійно шукати краще у твоїй ринковій ніші і копіювати, моделювати, оптимізувати і… покращувати це найкраще.
 • Якщо хочеш заробити величезні, просто нереальні гроші, потрібно зробити зовсім навпаки – наплювати на “стандарти успіху” і зайнятися нарешті Справою, яка тобі до душі. Або Справами, якщо таких декілька.

Джерело: ukrainianpeople.us. 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.