4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Гроші

Посадовці Чортківського училища "роздерибанили" понад 100 тисяч

На Тернопільщині у Чортківському вищому професійному училищі зайво виплатили зарплату працівникам та стипендії учням. Про це інформує прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області.

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області під час ревізії державного навчального закладу «Чортківське вище професійне училище» виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 107 тис. грн.

Так, у навчальному закладі зайво виплатили заробітну плату працівникам та стипендії учням, що призвело до втрати майже 50 тис. грн. Окрім того, через заниження вартості наданих послуг спеціальний фонд училища недоотримав 23 тис. грн.

Також у навчальному закладі сплатили за неотримані послуги, коштом загального фонду покрили витрати спеціального фонду, безпідставно списали пальне, використали кошти, які необхідно було повернути до бюджету. Це призвело до зайвого витрачання 34 тис. грн. За недотримання законодавства на трьох посадових осіб навчального закладу складено протоколи про адміністративне правопорушення. Про результати ревізії поінформовано правоохоронний орган.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.