4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Гроші

За прибавкою до начальника ходіть у середу (поради фахівців)

 

Мрія розбагатіти опановує чи не кожного з нас.   Багаті хочуть стати ще багатшими. їм це навіть простіше. Вибитися з бідних у заможні — непросто, але дуже хочеться! На цьому весь світ тримається. Дехто працює і на роботі, і на городі, збирає копійку до копійки. Є такі, що не знають, як і до наступної зарплати дотягти. Гроші — це така тема, яка  за будь-якої влади буде актуальною. Як їх зберегти, примножити, закликати у свій гаманець, шкарпетку, банку чи кишеню?

 

У народі є безліч прикмет. І до них варто прислухатися:

 

- За прибавкою до начальника ходіть у середу.

- У день зарплати не можна витрачати ні копійки. Гроші повинні переночувати вдома. Інакше вони не любитимуть вашу домівку.

- Варто зберігати одну купюру великого номіналу цілий рік. Вважають, що на неї перейде ваша енергетика, і купюра почне притягувати гроші.

- Не свисти, грошей не буде. Тільки лінивий не зробить зауваження тому, хто свистить у приміщенні. А ще свисту не любить домовий. Чи дірку у кишені з грошима зробить, чи щось зіпсує, і доведеться додатково витрачатися.

- Змахувати крихти зі столу рукою — погана прикмета.

- Якщо до вас прийде сусідка і попросить кілька шматочків хліба чи сіль, не давайте. Гроші можуть піти з вашого дому разом з нею (сіль не позичають, її купують. Хай дасть вам кілька копійок).

- Для приманювання приємних хрустких грошиків поставте віник ручкою донизу. Це буде ще я затишним будинком для вашого домовинка.

- Якщо надумали просити прибавки до зарплати у начальника, дочекайтеся середи.

-  Не беріть у борг по понеділках. Дочекайтеся вівторка, а віддавайте позичене у п'ятницю. Брати і давати у борг краще зранку. Вечірні операції призводять до розорення. Після заходу сонця не позичають і не віддають.

- Та й взагалі позичати — погана прикмета, а от давати у борг — навпаки, до прибутків.

- Коли вішаєте до шафи одяг до наступного сезону, покладіть туди купюру. Тільки уважно перевірте, аби ґудзики були цілі і кишені не діряві. Гроші люблять порядок.

- Добре, якщо людина носить у гаманці монетку-талісман. Це може бути перша зароблена монета чи гроші, отримані від хорошої людини. І ні за яких обставин не можна витрачати талісман, а то гроші на вас образяться.

- Гаманець не може бути порожнім. А в одному з відділень зберігайте згорнутий трикутником долар.

- Легкі гроші (знайдені чи виграні) намагайтесь якнайшвидше витратити. Щастя вони не принесуть. Легко прийшли—легко підуть.

- 3 останнім треба чокатися з молодим нежонатим хлопцем — до грошей, з власним чоловіком — до втрат.

- Продавці на базарі обмахують товар крупною купюрою — до прибутків.

- Завжди забирайте здачу. Копійка руб береже. Залишаєте монетки, ніби говорите цим: гроші мені не потрібні.

 

 Дрібним монеткам треба говорити: «Біжіть, повертайтесь і друзів приводьте». А коли кладете паперові гроші, примовляйте: «Здрастуйте, дорогі, будьте як дома, ми вас чекали!»

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.