Визначені переможці ХХІ спортивних ігор школярів Тернопільщини

(0 голосів)
Автор
on 06/12/2016

2 грудня в Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 27 відбувся перший фінал ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2016-2017 навчального року з футзалу серед дівчат ЗОШ І-ІІІ ст, повідомляють в Управлінні освіти і науки Тернопільської ОДА.

Організатори даного заходу - управління з фізичної культури та спорту й управління освіти і науки облдержадміністрації та обласне відділення Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України.

З-поміж чотирьох кращих команд області, представлених на турнірі, перше місце виборола команда дівчат з  Тернополя, другу сходинку, уступивши переможцям 3 очки, посіла команда Бережан, а третіми стали юні футболістки Лановецького району. Четверте місце – у команди дівчат Теребовлянського району. Команда-переможець та призери нагородженні грамотами, медалями та кубками від організаторів змагань.