4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Спорт

Гирьовики з Тернопільщини привезли медалі з італійського Турина

(0 голосів)
Автор 
on 17/11/2016

Троє збаразьких гирьовиків у складі збірної України представляли нашу державу на чемпіонаті світу в італійському Турині, який відбувся 28-30 жовтня за участю команд 27 країн. Дебютант чемпіонату світу наш земляк Роман Баланюк, студент ІІ курсу Східноєвропейського національного університету ім. Л.Українки в Луцьку став чемпіоном світу серед юніорів у вправі «поштовх довгим циклом», (вага гир − 32 кг), здійснивши 44 підйоми. Також Роман здобув бронзову медаль у чемпіонаті світу серед юніорів у двоборстві. Штовхаючи 32-ійки, здійснив 75 підйомів, у ривку − 45 підйомів. Атлету наразі не вистачило досвіду, щоб піднятись на вище місце. Проте юнак здобув «срібло» чемпіонату в естафеті серед команд чоловіків. Тож у хлопця назбирався весь комплект нагород.

Його тренер Віталій Гуголь повернувся з турніру також не з порожніми руками: виборов бронзову нагороду у категорії понад 90 кг, змагаючись у двоборстві (гирі 24 кг) та четверте місце у змаганнях з гирями 32 кг.

Серед ветеранів виступив майстер спорту міжнародного класу Петро Багрій і завоював своє чергове «золото», і це при тому, що, як повідомив спортсмен, тренувався не на повну силу, оскільки попередньо був травмований. Петро Федорович у двоборстві виконав 110 підйомів гир двома руками і 209 в ривку однією рукою.

− На цей раз, − зізнався Петро Багрій, − був дуже сильний суперник з Білорусі, і судді дуже жорстко контролювали мій виступ, як ніколи. Але навіть за таких обставин мені вдалось випередити суперника більше, ніж на 40 балів.

Завдяки успіхам наших спортсменів і ще одного з Тернополя Україна зайняла друге місце. Перше − Італія, третє − Білорусь.

− Хотів би подякувати нашим спонсорам, − відзначив Петро Багрій, − завдяки яким ми мали змогу взяти участь у змаганнях світового рівня − Б.Юзьваку, народному депутату М. Головку, директору ТОВ «Олишковецька» І. Пірогу, приватному підприємцю О. Ковальчуку, комерційному директору ТОВ «Пивоварня «Опілля» В.Гульовському, керівникам: благодійного фонду «Батьківський край» В.Мартюку, ТОВ «Поділля» В.Щурку, ТОВ «Євішовіце Україна» С.Ванкевичу, ФГ «Колосок» Б.Грегоращуку, ФГ «Магнолія−2007 М» Г.Мацьківу, ФГ «Нива» Я.Древніцькому, ФГ «Рідна земля» О.Бочарову, ТОВ «Славутич» Б.Довгалю, ТОВ «Берегиня добра» І.Хаблюку, ФГ «Ірина» М.Хомишаку, ТОВ «Щедра нива» І.Олексюку, ФГ «Арсен» С.Таращуку, ТОВ «Благодар Агро» Я.Базнику, Збаразького відділення «Імперіал Групп Україна» П.Антощуку, приватним підприємцям Р.Мацику, Р.Адамовичу, М.Бутрину, П.Камінському, А.Сенику, І.Ломазі, В.Габрику, І.Бічаку, О.Лобасу.

 

Ірина СИСКО, газета "Народне слово" 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.