(0 голосів)
Автор
on 17/05/2016

У Тернополі змагались юні пожежні з усієї області - 96 учасників у складі 16 команд дружин юних пожежних.

Багато хто з учасників команд виріс і поповнив ряди служби цивільного захисту. На заході вшанували спортсменів, котрі 20 років тому стали абсолютними переможцями Чемпіонату України з пожежного-прикладного спорту серед юнаків, а згодом поповнили ряди "Служби порятунку 101", повідомляє сайт ДСНС в Тернопільській обл.

Змагання відбувалися почергово, в три етапи. Юні спортсмени мірялись силами у подоланні стометрової смуги з перешкодами, підйомі по штурмовій драбині у вікна другого й третього поверхів  навчальної вежі та в пожежній естафеті. Вони демонстрували швидкість, вправність та витримку – ті ж вимоги, які пред’являються й до професійних рятувальників. Перше місце вибороли юні вогнеборці зі Збаразького району, друге місце п’єдесталу посіла команди з Тернополя, третє – у спортсменів з Кременеччини.

Призери представлятимуть область у Всеукраїнському чемпіонаті з пожежно-прикладного спорту серед юнаків, що пройде протягом 5-9 липня 2016 року в Львові.