4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Спорт

Гирьовики зі Збаража відзначились в Угорщині «золотом» і «бронзою»

(0 голосів)
Автор 
on 14/07/2015

Чемпіоном світу серед ветеранів вчергове став наш земляк майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України Петро Багрій, а його вихованець Роман Порохняк здобув бронзову медаль на чемпіонаті світу з гирьового спорту в угорському місті Печ, який відбувся 4-5 липня. Турнір зібрав понад 140 учасників із 13 країн світу.

Україну представляли 30 спортсменів, серед яких двоє − Тернопільщину. Це збаражани Петро Багрій та Роман Порохняк з Шилів, пише "Народне слово". 

Змагання проводились по довгому циклу, який вважається найважчою вправою в гирьовому спорті. Нелегко атлетам було і через велику спеку − 38 град.С. Проте збаражани не підвели. Петро Федорович, виступаючи в категорії ветеранів 55-59 років, показав чудовий результат − близький рекорду світу, піднявши дві 24-кілограмові гирі 83 рази і здобув перше місце в категорії до 90 кг. Петро Багрій також взяв участь в естафеті, виступивши у складі збірної ветеранів з 5 осіб, які виконували вправи по дві хвилини, набрали в сумі найбільше очок і зайняли перше місце. Таким чином спортсмен отримав два «золота» − в індивідуальному заліку та естафеті.

Роман Порохняк виступав серед дорослих у ваговій категорії 65 кг і здобув третє місце.

− Звичайно, − відзначив тренер хлопця Петро Багрій, − Роман здатний на більше, проте було чимало негативних факторів, які вплинули на хід підготовки, тренувань та ще й спека під час змагань не додала сил. Хоча, звичайно, умови для змагань були комфортні − просторий відповідний зал гуманітарного ліцею, до послуг спортсменів − досить великий басейн, лежаки, кімнати-сауни. Видно, що люди там дбають про розвиток спорту і про здоров’я учнів, усієї нації загалом, відчувається турбота про людей. Якби у нас була б хоч доля такого ставлення до спорту і суспільства, то нам було б легше набагато. І результати, безперечно, не забарились би.

Ірина СИСКО, "Народне слово". 

Останнє редагування Вівторок, 14 липня 2015 13:01

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.