Версія для друку

Легкоатлетка з Тернопільщини - срібна призерка чемпіонату України

(0 голосів)
Автор 
on 12/03/2015

Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих завершився в Цюрупінську. У складі збірної Тернопільської області виступали дев’ятеро спортсменів.

Наші атлети у командному заліку посіли 8 місце, набравши 260 очок, інформують в управлінні з питань фізичної культури і спорту Тернопілььскої ОДА. 

Щодо особистих результатів, то досить успішно на турнірі виступили вихованці тренера Ольги Стефанишиної. Зокрема, представниця обласної ДЮСШ Оксана Пиж  серед юніорів на дистанції 6 км із результатом 23.53 виборола срібну нагороду, а її колега по команді Христина Паньків серед дівчат на дистанції 2 км з результатом 7,48 посіла сьоме місце.

Також сьомими були Назар Даньків (ОДЮСШ) серед юніорів з бігу на 8 км (результат 30.29) та Руслан Даньків (обласна ШВСМ) серед дорослих на дистанції 4 км (результат 13.31). Десяте місце виборов ще один вихованець ОДЮСШ Іван Іщук (тренер Богдан Дуда), який на дистанції 10 км показав результат 35.37.

Серед молодших юнаків та дівчат у бігу на 1 км вперше на змаганнях всеукраїнського рівня виступали чотири вихованці тренера Ігоря Чайки з Тернопільської районної ДЮСШ. Щодо результатів юних спортсменів, то Володимир Стельмах був десятим, Ольга Славська посіла 14 місце, Максим Куп’як був п’ятнадцятим, а Арсен Мархевка – 18-тим.

Останнє редагування Четвер, 12 березня 2015 12:23