4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Спорт

Юні борці з Тернопільщини посіли 2 місце на чемпіонаті у Польщі

(0 голосів)
Автор 
on 30/01/2015

Західноукраїнські борці вільного стилю гідно виступили на IV Міжнародному юнацькому чемпіонаті Прикарпатського воєводства, що проходив у місті Ряшеві (Польща).

Україну на змаганнях представляли команди зі Львова, Хмельницького, Збаража та Коломиї, - повідомляє офіційний Інтернет-сайт Асоціації спортивної боротьби України, інформують у управлінні з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА. 

У командному заліку серед 17-ти команд з Польщі, Чехії, Словаччини та України перше місце вибороли юні господарі турніру з Ряшева (SK Stal Rzeszów), друге місце посіла збірна команда Збаража (СК «Чемпіон») й Коломиї (ДЮСШ-1), третіми були львів’яни (СК Лідер-Л), четвертими - польський Тересін, чеська команда з Острави зайняла п’яте місце,  Краснік (Польща) був шостим, борці з Хмельницького (ХОЦФВУМ) - на 7-му місці, словацька Стара Любовна - на 8-му, польський Краснистав - на 9-му і друга львівська команда ДЮСК РІА Спорт - на 10-му місці.

В особистому заліку з 12-ти вагових категорій чемпіонами стали українські спортсмени зі Збаража Юрій Вовк (вагова категорія до 32 кг) та Андрій Ткач (вагова категорія до 35 кг), львів’яни Ігор Діяк (вагова категорія до 27 кг) та Костянтин Климчин (вагова категорія до 47 кг), Дмитро Нерoвний з Хмельницького (вагова категорія до 63 кг) та Давид Шульц з Коломиї (вагова категорія до 29кг). Срібними призерами були львів’яни Валентин Швець (вагова категорія до 27 кг) та Артур Войтович (вагова категорія до 35 кг), а також Сергій Єжов з Коломиї (вагова категорія до 29 кг).

Бронзові нагороди отримали збаражчани Назар Григоряк (вагова категорія до 25 кг), Олег Ключка (вагова категорія до 38 кг), Олександр Бебко (вагова категорія до 47 кг) та Володимир Михайловський (вагова категорія до 76 кг), львівські борці Максим Ольшанецький (вагова категорія вдо 29 кг), Михайло Щетінін (вагова категорія до 35 кг) та Дмитро Скіпор (вагова категорія до 55 кг), хмельничани Данил Ткачук (вагова категорія до 29 кг), Іван Лисий (вагова категорія до 32 кг), а також Михайло Возняк з Коломиї (вагова категорія до 55 кг).

Загалом українські борці отримали 20 нагород із 48 вручених призерам змагань. Цікавим є факт, що у ваговій категорії до 29 кілограмів весь п’єдестал пошани розділили між собою спортсмени з Коломиї, Львова та Хмельницького. Кращим борцем турніру названо Ігора Діяка зі Львова (СК «Лідер-Л», тренер Олександр Раковський). Нагороди вручав Алєксандр Ціхонь - бронзовий призер Олімпійських ігор у Москві (1980).

За інформацією Ігоря Сцібайла, фото автора. 

 

Останнє редагування П'ятниця, 30 січня 2015 13:19

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.