4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Спорт

У Тернополі на базі Центру розвитку водних видів спорту будуть займатися представники різних федерацій

(0 голосів)
Автор 
on 22/12/2014

Центр розвитку водних видів спорту планують відкрити у Тернополі. Як ми вже повідомляли, це - один з пунктів обласної програми розвитку водних видів спорту на 2015-2018 роки, затвердженого сесією облради.  

Днями відбулося виїзне засідання робочої групи з питань реалізації  програми. Участь у ньому взяли заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра, директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА Віктор Мацикур, Президент федерації каное Тернопільщини Віктор Кузяк, Почесний президент Тернопільської обласної федерації риболовного спорту Любомир Шимків, директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Буревісник», голова колегії суддів України з веслування на байдарках і каное, член виконкому Федерації каное України Богдан Балабан, інформує прес-служба ОДА. 

Представники робочої групи оглянули узбережжя Тернопільського ставу, де заплановано проводити роботи.

За словами Віктора Мацикура, програма передбачає створення об’єкта  спортивної інфраструктури –комунального Центру розвитку водних видів спорту.

«Проект  масштабний і дуже потрібний, - констатував Віктор Степанович. - Конкретні заходи щодо його реалізації заплановані на 2015 рік, на них передбачені кошти. Тому головним завданням зараз є зрушити процес  з «мертвої точки».

На базі Центру розвитку водних видів спорту будуть займатися представники різних федерацій. Тому зараз дуже важливо враховувати їхні рекомендації, переконаний Леонід Бицюра.

«Земельна ділянка, на якій плануємо будівництво об'єктів інфраструктури, знаходиться на балансі міської ради, - зауважив Леонід Олексійович. – Тому ми ініціюватимемо зустріч з представниками влади міста, що вирішити ці організаційно-технічні питання».

 

Останнє редагування Понеділок, 22 грудня 2014 10:43

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.