Юні борці зі Збаража прославили Тернопільщину в Німеччині

(0 голосів)
Автор
on 12/12/2014

Юні збаразькі борці вчергове побували на традиційному Міжнародному турнірі, присвяченому Дню Святого Миколая, який відбувся 4-8 грудня у німецькому місті Люккенвальде.

Наша команда, що складалась із 10 спортсменів, мала нагоду провести учбово-тренувальні збори спільно з друзями з клубу «Люккенвальде», а також збагатити свій світогляд під час цікавих екскурсій, весело відпочити в аквапарку, відвідати торгово-розважальний центр в Потсдамі.

У змаганнях брали участь 118 учасників з 19 команд, з яких дві з Росії, одна з українського Збаража, решта − з Польщі та німецьких клубів.

Приємно, що команда Збаразького ФСК «Чемпіон» вийшла у призери, зайнявши друге місце, уступивши лише господарям змагань, сильному клубу «Люккенвальде». На третьому місці − одна з російських команд, на четвертому − німецька і п’яте теж виборов один з російських клубів.

Змагання проводилось серед старших і молодших юнаків.

В особистому заліку серед молодших юнаків чемпіоном став Назар Григоряк (категорія 25 кг), «золото» також здобули Юрій Вовк (31 кг) та Андрій Ткач (34 кг). На п’ятих місцях − Віталій Адамович (34 кг) та Вадим Крупський (38 кг).

Серед старших юнаків чемпіонство вибороли Андрій Ткач (34 кг), який змагався в обох вікових категоріях, та Олександр Бебко (42 кг).

Срібну медаль здобув Андрій Жезняк (34 кг), а бронзову − Олег Ключка (38 кг). Кращим борцем турніру серед молодших юнаків визнаний Юрій Вовк, а серед старших − Олександр Бебко.

Незвичайну, але дуже поважну нагороду отримав і президент, тренер ФСК «Чемпіон» Петро Король. Під час відкриття турніру йому вручили Срібну відзнаку Бранденбурзької землі за вагомий багаторічний вклад у розвиток юнацького спорту, зокрема вільної боротьби, на німецьких теренах, у міжнародне співробітництво у галузі виховання молодого покоління.