4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Спорт

Тренер "Динамо" поділився враженнями від перемоги над тернопільською "Нивою"

(0 голосів)
Автор 
on 02/11/2014

Тренер "Динамо-2" Сергій Процюк поділився враженнями від перемоги над тернопільською "Нивою" (2:0):

- Хлопці старалися, грали дисципліновано. Ви бачили, що в першому таймі обидві команди намагалися діяти строго від оборони, й в епізоді із забитим м’ячем усе вирішила індивідуальна майстерність Хльобаса, яка за такої в’язкої гри вийшла на перший план. У другому таймі супернику вже потрібно було відкриватися, а ми контролювали м’яч та намагалися вибігати в контратаки. Було дві-три можливості, аби зробити рахунок ще більшим, але ми їх, на жаль, не реалізували. Загалом, хлопці виконали установку, те, над чим ми працювали весь тиждень перед матчем, тому, на мій погляд, перемога закономірна.

- Від початку сезону Хльобас забив лише один м’яч, а сьогодні відразу два…

- Дмитро завжди був готовий виходити на поле, навіть коли перебував на лаві для запасних. Він працює, старається, і сьогодні виправдав довіру тренерського штабу. Будемо сподіватися, що Дмитро нарешті знайде свою гру й у подальшому буде забивати.

- Великий обсяг роботи на полі виконує Яремчук. У нього змінилися функції, адже раніше він діяв переважно на вістрі атаки?

- Так, він працює як в атаці, так і в обороні. Сьогодні він кілька разів перехоплював м’яча в центральній зоні, що дозволяло нам організовувати хороші контратаки. Він виконує те, що ми від нього вимагаємо. Він постійно, протягом 90 хвилин, перебуває у грі, стає помітним гравцем на полі. Він поліпшує свої кондиції, й можна сказати, що майже до останніх хвилин йому вдається витримувати високий темп.

Джерело: "Галичина спортивна", за матеріалами: fcdynamo.kiev.ua. 

Останнє редагування Неділя, 02 листопада 2014 23:40

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.