Версія для друку

Відтепер Тернопільська обласна федерації змішаних бойових мистецтв UF MMA має президента

(0 голосів)
Автор 
on 22/02/2020

З нагоди офіційного представлення президента федерації змішаних бойових мистецтв UF MMA Тернопільської області та обговорення участі збірної тернопільської команди «Ясуни» у новому проекті ліги WWS в Україні Road to WWFC  «BUKOVEL OPEN CUP», 20 лютого у розважальному закладі «Riverside»  відбулася прес-конференція.

Новообраний президент федерації змішаних бойових мистецтв UF MMA Тернопільської області Микола Мисенко є майстром спорту по кікбоксингу та тренером тернопільського спортивного клубу «Ясуни». 

"Зараз UF MMA розвивається дуже швидкими темпами і мені запропонували просування даного виду спорту на Тернопільщині. Найважливішим етапом у цьому є розвиток спортсменів, - каже пан Микола. - Ми повинні розвивати молодь, яка в подальшому зможе досягати успіху у спорті та показувати правильний приклад іншим".

Заступник міського голови, віце-президент обласної федерації греко-римської боротьби Леонід Бицюра переконаний, що спорт, а саме бойові мистецтва, здатні сформувати чоловічий характер. Також він зазначає, що саме тернополяни є одними з найсильніших бійців не лише України, а й світу.

"Для Тернопільської міської рад розвиток спортивної культури є в пріоритеті. Я, як колишній борець переконаний, що бойові мистецтва є тим напрямком, який дозволяє розвинути не лише свої фізичні можливості, а й формує характер. Тернопілля завжди вирізнялося бойовим духом, який для спортсмена є визначальним критерієм, - говоритьЛеонід Олексійович. - Обов’язком кожного чоловіка є вміння захищати свою сім’ю, місто, країну. Особливо у такий непростий для України час. Я вітаю пана Володимира, який очолив федерацію. Тепер нашим спільним завданням є розвиток змішаних бойових мистецтв у місті".

За словами спортивного директора федерації UF MMA України Володимира Шемарова, даний вид спорту в Україні почав розвиватися у 2006-му році, а сама федерація є доволі молодою. Вона була створена лише два роки тому. Та зазначає, що представники Тернополя завжди були сильними бійцями:

"На старті моєї спортивної кар’єри, у фіналі ми завжди стикалися в сутичках саме з тернополянами, які були сильними супротивниками. Це все завдяки тому, що у місті є зацікавлені тренери, спортсмени та керівництво міста. Я переконаний, що федерація Тернопільської області покаже неабиякі результати в подальшому", - додає спортивний директор федерації.

Також сьогодні, 22 лютого, представник збірної тернопільської команди «Yasuny» Вадим Остапчук позмагається  на другому етапу спортивного проекту Road to WWFC "Bukovel open cup". 

"Унікальність проекту ROAD to WWFC BUKOVEL OPEN CUP в тому, що кожен боєць-аматор, отримавши шанс виступати на одному турнірі поруч з професійними ММА- бійцями, зможе зрозуміти для себе чого варто прагнути, і може переокнатися, що шлях в професіонали ММА можливий і знаходиться пліч-о- пліч зі старанними тренуваннями і силою волі", - розповідає Володимир Шемаров.

 

Аліна Жайворонко

Останнє редагування Субота, 22 лютого 2020 10:21