4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Спорт

У Тернополі відбувся міжнародний турнір «Кубок сонця – 5»

(0 голосів)
Автор 
on 17/01/2020

У Тернополі, 16 січня, на 2-х спортивних майданчиках загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 та № 27 відбувся грандіозний міжнародний турнір «Кубок сонця – 5». Ювілейні футбольні змагання провели на честь пам'яті відомого тернопільського спортсмена Андрія Пушкаря.

Участь у змаганнях взяло 35 команд, було ще 5 резервних команд. Жеребкування розпочалося о 17 годині в приміщенні школи № 26. За регламентом кожен матч тривав 15 хвилин. 

Також, уже традиційно на міжнародному турнірі «Кубок Сонця» використовували «зелену картку», яка має на меті не карати, а заохочувати футболістів у разі, якщо вони роблять гідні вчинки на полі, а саме: визнання порушення, навіть, якщо арбітр не помітив його; прояви людяності та поваги відносно суперника тощо.

Співорганізатор змагань Андрій Підлужний повідомив, що участь у турнірі прийняли команди з України, Канади, Індії та Іраку.

Заступник міського голови Леонід Бицюра привітав учасників турніру та подякував усім присутнім за те, що вшанували пам’ять багаторазового чемпіона світу і Європи з армспорту, тренера, нашого краянина  Андрія Пушкаря:

"Проєкт «Кубок сонця» вже в п’яте об’єднує всіх активних та ініціативних людей. Сьогоднішня  наша подія є також дуже символічною - ми вшановуємо пам’ять патріота і видатного спортсмена Андрія Пушкаря, - зазначив Леонід Олексійович. - Це людина, яка багато працювала над собою і може слугувати прикладом не лише для тернополян, українців, а й цілого світу. Доказом цього є те, що сьогодні тут зібралися представники країн з різних куточків світу".

Дружина загиблого Андрія Пушкаря  Світлана каже, що для неї проведення турніру імені її чоловіка неабияк важливо:

"Для мене важливо, щоб пам'ять про Андрія жила. І не лише для мене, для нашої сім’ї, його вихованців. Він зробив надзвичайно багато для розвитку спорту, для пропагування здорового способу життя у всій Україні", - додала пані Світлана.

Нагадаємо, Андрій Пушкар був заслуженим  майстром спорту України, 5 разовим  чемпіоном світу, 16 разовим  чемпіоном Європи та 7 разовим переможцем кубка світу з армреслінгу.  Його життя обірвалося 14 листопада 2018 року загинув на Рівненщині в автомобільній аварії.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.