4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Спорт

Найбільший чемпіонат з Street Workout відбудеться у Тернополі

(0 голосів)
Автор 
on 14/06/2019

Масштабний чемпіонат з вуличного спорту- Street Workout , що передбачає тренування просто неба з використанням турніків та брусів,  чекає на тернополян 15 червня на місцевому пляжі “Циганка”, початок о 12:00

 Організатори зазначають що, його головна мета — популяризація Street Workout і поширення здорового способу життя серед молоді. 

Учасники змагатимуться у дев’яти номінаціях: індивідуальний фрістайл, командний фрістайл, повтори елемент, віджимання на максимум, підтягування на максимум, підтягування на перекладині +16 кг, віджимання на брусах +16 кг, армреслінг, ходіння на руках в довжину та виходи на дві руки, 

Зараз ще  триває реєстрація охочих  показати свої вміння  у вуличному спорті. Для цього потрібно зареєструватися на чемпіонат на сайті: https://workout-chemp.github.io/ або заповнити анкету в день змагань.

 До Тернополя нтакож приїдуть спортсмени та команди з інших областей України. Судитимуть учасників місцеві воркаутери та гості з Польщі. 

У програмі — показові виступи брейкдансерів, танцювального гурту, реперів, а також мотиваційний виступ чемпіона по кікбоксінгу.

Не пропустіть! Організатори обіцяють справді цікаве дійство.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.