Версія для друку

Пам'ять про загиблого бійця батальйону «Збруч» пом’янули борцівським турніром

(0 голосів)
Автор 
on 11/02/2019

У Тернопільському Спортивному Клубі «Галицькі леви», 10 лютого відбувся ІІ відкритий міський турнір з вільної боротьби серед двох вікових категорій  (2007-2008 та 2009-2010 р.н. ) пам’яті бійця батальйону «Збруч» Павла Римара. 

Участь у турнірі взяло близько 70-ти юнаків, - розповідає організатор заходу президент СК ім. Б. Стібайла “ГалТер’S” Ігор Стібайло:

"Турнір відбувається лише вдруге, тому ми не очікували,що стільки команд захоче братии у ньому участь. Сьогодні присутні представники вільної боротьби з Тернопільської області та одна команда з міста Покровськ, що на Донеччині. Турнір орієнтований на початківців. Більшість учасників лише сьогодні вперше  беруто участь у змаганнях", - зазначив Ігор Стібайло.

Заступник міського голови, віце-президент обласної федерації греко-римської боротьби Леонід Бицюра привітав учасників турніру:

"Проведення таких турнірів є можливість віддати шану нашим Героям та дати імпульс суспільству до створення сильної нації.  Боротьба є благородним видом спорту. Попри фізичний розвиток, боротьба гартує характер та впевненість в собі. Ці речі допомагають в подальшому житті ставати гідними людьми", - зазначив Леонід Бицюра.

Нагадаємо, Павло Римар тернополянин, в молодості займався у секції вільної боротьби у ДЮСШ №1. У 2014-му році пішов  добровольцем у батальйоні територіальної оборони, з липня 2014 року ніс службу на блокпостах на в'їзді в Крим у складі 6-го окремого мотопіхотного батальйону 128-ї гірсько-піхотної бригади (раніше 6-й БТО Тернопільської області «Збруч». Загинув 1 лютого 2015 року під час пожежі та вибуху складу боєприпасів на території старої ферми у польовому таборі ЗСУ поблизу с. Преображенка Херсонської області, де розміщувалися бійці Тернопільського батальйону територіальної оборони «Збруч». Тоді в пожежі загинуло шестеро військовослужбовців.

Аліна Жайворонко

Останнє редагування Середа, 13 лютого 2019 15:49