4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Спорт

XVIIІ міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам'яті В. Дем'яного відбувся у Тернополі

(0 голосів)
Автор 
on 11/12/2018

Уже 18-тий рік поспіль, у Тернополі відбувся міжнародний юнацький турнір з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту, шестиразового чемпіона України Василя Дем’яного. 

За нагороди протягом двох днів, з 8 по 9 грудня, у спортзaлі ТНПУ ім. В.Гнaтюкa,  змагалися борці із 38-ми команд з різних регіонів України, а також, Молдови, Білорусі та Румунії.

"Даний турнір є одним із наймасовіших, - розповідає директор Тернопільської дитячо -юнацької спортивної школи з греко-римської боротьби Андрій Телебан. – Тому участь у ньому беруть лише найкращі. Ті, які неодноразово відзначалися перемогами раніше".

Майстер спорту Республіки Молдова Анатолій Молдаван розповідає, що за період своєї спортивної кар’єри лише вдруге в Тернополі . Також чоловік зауважив, що Тернопіль завжди був та залишається центром греко-римської боротьби.

"Востанє у Тернополі я був 38 років тому. Тоді ще сам боровся за перемогу. Сьогодні я представляю спортивний республіканський інтернат. Тернопільська спортивна команда добре попрацювала над підготовкою турніру. Також Тернопіль завжди відзначався якісним тренуванням спортсменів, які досягають успіхів на світовому рівні. Боротьба може впливати і призвести до економічного розвитку наших міст та країн", - зазначив Анатолій Молдаван.

Нагороджував переможців турніру заступник міського голови, віце-президент обласної федерації греко-римської та вільної боротьби Леонід Бицюра.

"Тернопіль може похвалитися великим тренерським поколінням з греко-римської та вільної боротьби, - зауважив заступник міського голови, віце-президент обласної федерації греко-римської та вільної боротьби Леонід Бицюра. - Не втомлююсь повторювати, що боротьба — це особливий вид спорту, який дозволяє не лише розвинутися фізично, а виховує риси характеру, які допомагають у  дорослому житті — це цілеспрямованість, впевненість у собі, наполегливість", - зауважив Леонід Бицюра.

Бaгaтий урожaй медaлей зібрaли нa цьому змaгaнні тернопільські спортсмени, які поповнили школу з греко-римської боротьби десяткaми медaлями

Аліна Жайворонко

Останнє редагування Вівторок, 11 грудня 2018 17:35

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.