4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

У Тернополі на один ліцей стало більше

(0 голосів)
Автор 
on 24/04/2018

20 квітня сесія міської ради прийняли рішення про реорганізацію Тернопільської обласної експериментальної школи мистецтв імені Ігоря Герети шляхом об’єднання з ЗОШ №21.

У результаті реорганізації створено єдиний заклад – Тернопільський ліцей №21 – спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети Тернопільської міської ради.

«Школа  мистецтв не могла  продовжувати діяльність в  тому  форматі в якому вона була, ми довго шукали можливість розв`язання цієї проблеми насамперед в інтересах дітей,  ми свідомо віддали дві назви закладів, аби мати можливість продовжити мистецьку складову школи мистецтв, але разом з тим зберегти інтереси батьківської спільноти школи  №21,  ця школа особлива відповідальність для мене, адже я  випускник школи №21, - наголосив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. Школа №21 розрахована на 923 учня на даний час в школі навчається трохи більше 500 учнів, в школі мистецтв на даний момент навчається 350 учнів,  в школі  є 11 класів, які переобладнають  під навчальні кабінети та за кошти міського бюджету в них буде проведено капітальний ремонт. Окрім того, у школі є окрема надвірна будівля, яку також планується відремонтувати та створити умови для занять мистецького напрямку. Закладом також може використовуватися кінотеатр ім. О. Довженка, що розташований неподалік від школи для занять хореографією, і дитяча бібліотека – для проведення позакласних заходів".

Леонід Олексійович також наголосив, що після реорганізації будуть збережені робочі місця педагогам школи мистецтв та мережа класів закладів освіти, зокрема будуть функціонувати звичайні класи ТЗОШ №21 та спеціалізовані мистецькі – школи мистецтв. Примусового переведення дітей із звичайного класу до мистецького не буде. Також збережеться наступність навчання, зокрема діти ТЗОШ №21 навчатимуться і надалі за типовими навчальними планами, класи школи мистецтв – за планами, які визначені для даного типу закладу.

 Марія Неділенко. 

Фото авторки.

                    

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.