4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

У Тернополі триває конкурс на заміщення директора ТНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - правовий ліцей №2»

(0 голосів)
Автор 
on 29/07/2020

У Тернополі  тривають конкурси на заміщення посад директорів навчальних закладів. 

Другий етап конкурсу на заміщення посади директора ТНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - правовий ліцей №2» відбувся 28 липня, в  управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради.

"Тернопіль є першим містом, яке започаткувало заміщення посад директорів через конкурсний відбір, - зазначив заступник міського голови,  голова конкурсної комісії Леонід Бицюра. – Ефективна праця та розвиток навчального закладу залежить від професіоналізму, в першу чергу, його керівника.  Саме тому міська рада прийняла положення про заміщення посад керівників через конкурсний відбір. Це сприятиме залученню в сферу освіту нових людей, які зможуть підняти рівень якості освіти у місті".

На посаду керівника даного навчального закладу подали документи дві претендентки. Але згодом одна з них зняла свою кандидатуру. Тому участь у другому етапі конкурсу взяла лише Інна Володимирівна Іванюк, яка до цього очолювала ліцей №2.

Інна Володимирівна презентувала перспективу розвитку  закладу на найближчі 5 років, склала тест на знання  законодавства України у сфері загальної середньої освіти, Закону про загально-середню освіту, знання вікової психології, конфліктної психології, логічні питання  та письмово вирішила окреме ситуаційне завдання.

Варто зазначити, що до підрахування балів міг долучитися кожен охочий член конкурсної комісії.

Таким чином, згідно з результатами конкурсу, комісія рекомендуватиме  міському голові кандидатуру Інни Іванюк на посаду директора ТНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - правовий ліцей №2».

Остаточне рішення результатів конкурсу упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору, має бути оприлюднене на офіційному сайті Тернопільської міської ради. 

 

 

Останнє редагування Середа, 29 липня 2020 11:50

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.