4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

У Тернополі обирають директора вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі

(0 голосів)
Автор 
on 16/07/2020

 

Вперше у Тернополі відбувається заміщення посади керівника училища шляхом конкурсу.

16 липня в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради відбувся перший етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі.

Під час нього члени конкурсної комісії  ознайомилися з пакетами документів трьох кандидатів. Через не відповідність законодавством вимогам поданих документів для участі в конкурсі, шляхом голосування, члени комісії не допустили одного із кандидатів до участі в наступному етапі.

4

"Ми розглянути пакети документів кандидатів та оцінили відповідність критеріїв на посаду керівника закладів передбачених Законодавством України, - розповідає заступник міського голови, голова комісії Леонід Бицюра. - Одному кандидату ми відмови в участі в конкурсі, оскільки стаж його роботи в галузі професійно-технічної освіти менший 3-ох років. Ми вже маємо досвід проведення конкурсів на заміщення посад керівників шкіл. Але вперше триває заміна директора училища таким шляхом. Ми впровадили  максимально відкриту систему відбору, тому подати свою кандидатуру на посаду директора може кожен, дотримуючись передбачених законом вимог". 

Під час наступного, другого, етапу двоє допущених кандидатів презентуватимуть перспективу розвитку  закладу на найближчі 5 років, складатимуть тести на знання  законодавства України у сфері загальної середньої освіти, Закону про загально-середню освіту, знання вікової психології, конфліктної психології, логічні питання  та письмово вирішила окреме ситуаційне завдання. 

Про його проведення буде повідомлено додатково.

 

 

Останнє редагування Четвер, 16 липня 2020 20:40

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.