4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Відбувся конкурс на посаду директора тернопільскої школи №28

(1 Голосувати)
Автор 
on 02/07/2020

У Файному тривають конкурси на заміщення посад директорів навчальних закладів. 

"Тернопіль є першим містом, яке започаткувало заміщення посад директорів через конкурсний відбір, - зазначив заступник міського голови,  голова конкурсної комісії Леонід Бицюра. -Ключовим моментом роботи закладу є керівник. Саме тому міська рада прийняла положення про конкурсний відбір. Ми зацікавленні, щоб у конкурсах брало участь чим більше компетентних педагогів. Таким  шляхом формується кадровий резерв потенційних кандидатів на директорські посади. Ця інновація приведе в освіту нових людей, які зможуть підняти рівень якості освіти у місті".

2 липня відбувся конкурс на посаду директора Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28.

Документи на посаду директора навчального закладу подала лише один кандидат – Лілія Вавринів, яка до цього очолювала школу №28.

Конкурсний відбір передбачає кілька етапів.  Перший - перевіка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора.  На другому, заключному,  Лілія Вавринів, згідно з правилами положення, презентувала перспективу розвитку  закладу на найближчі 5 років, склала тест на знання  законодавства України у сфері загальної середньої освіти, Закону про загально-середню освіту, знання вікової психології, конфліктної психології, логічні питання  та письмово вирішила окреме ситуаційне завдання.

Лілія Вавринів набрала максимально високий бал і стала рекордсменкою за весь період проведення таких конкурсів.

Варто зазначити, що до підрахування балів міг долучитися кожен охочий член конкурсної комісії.

Таким чином, згідно результатів конкурсу, комісія рекомендуватиме  міському голові кандидатуру Лілії Вавринів на посаду директора Тернопільської загальноосвітню школу №28 міському голові.

Остаточне рішення результатів конкурсу упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору, має бути оприлюднене на офіційному сайті Тернопільської міської ради. 

 

 

 

Останнє редагування Четвер, 02 липня 2020 20:12

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.