4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Учні ТНВК ШПЛ 2 здобули перемогу в одній із секцій в IV відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «Natus vincere”на кубок ректора ТНЕУ

(0 голосів)
Автор 
on 26/05/2020

Учні ТНВК ШПЛ 2 здобули перемогу в IV відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «Natus vincere”на кубок ректора ТНЕУ в секціі «Право».

З 18 березня по 14 травня команда ТНВК ШПЛ 2 «Консули» у складі з п’ятьох десятикласниць, на чолі керівника, вчителя-методиста правозавства Ящищин Г.З. взяли участь у IV відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «Natus vincere”на кубок ректора ТНЕУ та здобули перемогу у секції «Право», де змагалися з 26-тьма командами з 5-ти регіонів.

Метою цього масштабного інтелектуального дійства було створення умов для реалізації та розвитку творчих здібностей учасників, формування у них інтересу до правознавства, історії, рідної мови, соціальної роботи, психології, залучення учнів і студентів до наукової діяльності, виховання почуття причетності до процесу творення України як правової, соціальної держави з національно свідомими громадянами.

З перемогою школярок привітав декан Юридичного  факультету Сергій Банах та вручив цінні подарунки.

"Через карантин турнір довелося завершувати в онлайн-форматі. Дуже шкодували, що не могли бачити наших учасників вживу. Тому сьогодні ми вирішили особисто привітати переможниць. Іїхні результати вражають. Вони молодці. І я переконаний, що в кожної з учасниць попереду світле майбутнє", - зазначає декан.

Для проходження 1 етапу команди, які виявили бажання взяти участь у Турнірі, надсилали творчу презентацію на одну із запропонованих тем. Другий етап Турніру – Дебати. Перед початком дебатів проводилося жеребкування для визначення нумерації команд. У кожному раунді за результатами жеребкування команда виступала в одній із трьох ролей: Доповідач, Опонент, Рецензент. Третій етап – Інтелектуальна гра. Даний етап передбачав такі конкурси: Розминка, Мозковий штурм, Конкурс капітанів, Інтелектуальне рівняння та Емпіричне завдання.

Учасниця команди  «Консули» Уляна Гаврилюк із захопленням розповідає у про участь у турнірі: 

«Підготовка до турніру-це дуже довгий процес. Найголовнішим для мене етапом турніру були дебати. Кожен готував доповідь на якусь важливу актуальну тему, доповідав та захищав її та відстоював. Також були різні творчі етапи-потрібно було створити факультет своєї мрії в будь-якому форматі. Також ми багато дізналися завдяки додатковій інформації.В кінцевому результаті дуже приємно, що наші знання, наші результати та старання оцінили гідно», - розповідає Уляна.

 

Аліна Жайворонко

Останнє редагування Четвер, 28 травня 2020 14:19

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.