4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Тернопільський ліцей №21 -СМШ ім. І. Герети спростував інформацію про збір коштів з учнів

(0 голосів)
Автор 
on 28/01/2020

Адміністрація Тернопільського ліцею №21 -СМШ ім. І. Герети на офіційному сайті навчального закладу висвітлили відкритий лист щодо чергового інформаційного наклепу в ЗМІ.

"Педагогічний, учнівський та батьківський колективи Тернопільського ліцею №21 -СМШ ім. І. Герети висловлюють обурення щодо чергового інформаційного наклепу на сайтах https://www.0352.ua/news та «Тернопільська липа» на адресу ліцейної громади.

Ми закликаємо Тернопільську обласну організацію Національної спілки журналістів України, ЗМІ, колективи вищезгаданих інформаційних видань з усією серйозністю та відповідальністю до вимог журналістської етики та законів України ставитись до замовних матеріалів, які надаються редакціям невідомими особами, з метою дискредитації роботи педагогічного та учнівського колективу ліцею.

Наголошуємо, що цькування та булінг педагогічного колективу триває вже довгий час і проводиться планово та цілеспрямовано. Ми з повагою ставимось до людей всіх професій, проте, в свою чергу, вимагаємо поваги до професії Вчителя.

І ще. Найбільше нас здивували напади на благородні дії священнослужителів щодо виховання учнів в дусі християнських традицій. Щоб зрозуміти світло ліцейного свята варто лише переглянути відеоматеріали розміщені на сайті закладу. Натомість складається враження, що ні журналісти, ні анонімні дописувачі та інформатори не керувались принципами правди та очевидності, а лише мали за мету плюнути в душу кожного із нас. Втім, це питання совісті і моралі кожного.

Адміністрація ліцею офіційно повідомляє, що ніякого збору коштів у ліцеї не відбувалось і вимагає офіційних спростувань", - йдеться у листі.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.