Версія для друку

Відбувся конкурс на посаду директора ТНВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа №30»

(0 голосів)
Автор 
on 24/01/2020

Заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тернопільського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30» відбувся 23 січня, в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради.

Документи на посаду директора навчального закладу подала лише одна кандидатка – Ярмолик Оксана Іванівна, яка з 2017-го року очолювала навчальний заклад. 

Конкурсний відбір передбачає кілька етапів.  Перший - перевіка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора.  На другому, заключному,  Оксана Ярмолик, згідно з правилами положення, презентувала перспективу розвитку  закладу на найближчі 5 років, склала тест на знання  законодавства України у сфері загальної середньої освіти, Закону про загально-середню освіту, знання вікової психології, конфліктної психології, логічні питання  та письмово вирішила окреме ситуаційне завдання.

"Ми вибудували максимально відкриту систему відбору: комісія складається з представників батьківського й трудового колективів, що обираються шляхом жеребкування, представників засновника, тобто міської ради,  громадських та профспілкових організацій., - каже заступник міського голови, голова конкурсної комісії Леонід Бицюра. – Найближчим часом освіта в Україні змушена буде пройти через ряд реформ. Для нас важливо, щоб трудовий колектив успішно співпрацював та ставав зразковим для міста та України. Також тепер після завершення конкурсного відбору, міський голова бере до уваги наше рішення, після чого визначається із терміном на який буде підписаний контракт із новим керівником закладу", - додає голова комісії".

За результатами даного випробовування кандидата, Оксана Ярмолик  набрала 32 бали, що становить 94 відсотки.

Варто зазначити, що до підрахування балів міг долучитися кожен охочий член конкурсної комісії.

Таким чином, згідно результатів конкурсу, комісія рекомендуватиме  кандидатуру Оксани Ярмолик на посаду директора Тернопільського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30» міському голові.

Остаточне рішення результатів конкурсу упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору, має бути оприлюднене на офіційному сайті Тернопільської міської ради.