4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

У ТНПУ ім. В. Гнатюка розпочалась Всеукраїнська науково-практична конференція (фото)

(0 голосів)
Автор 
on 04/11/2019

З нагоди 80-річчя від дня народження доктора біологічних наук, професора Олександра Явоненка та 75-річчя від дня народження доктора біологічних наук, професора Бориса Яковенка,  сьогодні у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка розпочалася  Всеукраїнська науково-практична конференція «Тернопільські біологічні читання – Ternopil bioscince -2019». Конференція проходить на базі хіміко-біологічного факультету та триватиме до 6 листопада.

Зі словами привітання від хіміко-біологічного факультету виступила декан факультету, доктор біологічних наук, професор  Надія Дробик.

"Дуже важливо пам’ятати свою історію. Адже без неї немає сьогодення. Без знання тих особистостей, які зробили важливий внесок у розвиток тої чи іншої галузі науки, також немає майбутнього. Багато наших колег проводять важливі дослідження, які практикуються не лише у межах нашої країни, а й за кордоном. Тому проведення такої конференції, яка присвячена людям, що зробили вагомий внесок в розвиток науки, важливо", - зазначила декан факультету. 

Привітав учасників і заступник міського голови Леонід Бицюра. Він зазначив, що хіміко-біологічний факультет вже тривалий час тісно взаємодіє з владою міста та активно займається популяризацією екологічної свідомості серед тернополян різного віку:

"Конференція – це не тільки майданчик для знайомств. Це будування певної взаємодії та синергії. Варто зазначити, що педагогічний університет вже став відкритим майданчиком тієї взаємодії. Потрібно мати неабияке терпіння, наснагу та мотивацію для того, щоб всупереч нерозумінню, стереотипам продовжувати просувати важливі та необхідні речі в політику міста та цілої держави, - каже Леонід Олексійович. - Наша співпраця по озеру, екологічному моніторингу є прикладом і для України. Бажаю гостям Тернополя відчути гостинну атмосферу нашого міста та здобути необхідний досвід та знання".

Також у рамках цьогорічної науково-практичної конференції відбулася висадка дерев в унікальному Біблійному саду ТНПУ ім. В. Гнатюка. З благословенням о. Василія, представники влади та університету, учасники конференції та студенти поповнили сад 9-ма новими саджанцями.

Аліна Жайворонко

Останнє редагування Понеділок, 04 листопада 2019 23:47

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.