4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Факультет філології і журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка відзначає 40-річчя

(0 голосів)
Автор 
on 31/10/2019

Один із найбільших факультетів Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка – факультет філології і журналістики відзначив 40-річний ювілей. 30 жовтня у стінах вишу зібралося чимало викладачів, студентів та випускників факультету аби спільно пригадати разом проведені роки та відзначити знаменну дату.

Святкову атмосферу доповнив флешмоб студенток 1-го курсу у супроводі музичного оркестру. Кожен бажаючий мав змогу зробити світлину у спеціальній фотозоні. Офіційна частина продовжилась у актовому залі, куди завітали представники місцевої влади, викладацький склад університету, випускники та студенти.

Декан факультету філології і журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка Тетяна Вільчинська, розповідає, що основною метою факультету є можливість студентам отримали якісні знання. Тому викладачі і впроваджують європейські підходи і практики до підготовки майбутніх професіоналів:

"Колектив наш може по праву пишатися досягненнями. Ми маємо потужний викладацький склад, це понад 40 людей. У нас 9 докторів наук, всі інші кандидати, доценти. Колектив іде в ногу з часом. Ми працюємо і на міжнародне співробітництво, розширюємо зв'язки із закордонними університетами", - каже Тетяна Вільчинська.

На захід завітав й заступник міського голови Леонід Бицюра, який наголосила на важливості факультету та нагородив грамотами Тернопільської міської ради викладачів.

«Філологічний факультет є основою класичного університету, і, мабуть, не випадково. Випускники цього факультету завжди є затребуваними у суспільстві.  Оскільки вони володіють високими фаховими якостями, - зазначає Леонід Олексійович. -  Я радий тому, що як університет так і факультет, вже давно стали середовищем підготовки високоморальних, гідних людей, які в складні історичні періоди ставали осердям патріотичних рухів національного рівня. Бажаю факультету філології і журналістики завжди залишатися кращим та ніколи не зупинятися у вдосконаленні».

Ректор університету пообіцяв найближчим часом для журналістів облаштувати студію з новітнім обладнанням для професійного знімального процесу. А для філологів з’явиться сучасний коворкінг центр.

 

На захід завітав й заступник міського голови Леонід Бицюра, який наголосила на важливості факультету та нагородив грамотами Тернопільської міської ради викладачів факультету.

"Філологічний факультет є основою класичного університету, і, мабуть, не випадково. Випускники цього факультету завжди є затребуваними у суспільстві.  Оскільки вони володіють високими фаховими якостями, - зазначає Леонід Олексійович. -  Я радий тому, що як університет так і факультет, вже давно стали середовищем підготовки високоморальних, гідних людей, які в складні історичні періоди ставали осердям патріотичних рухів національного рівня. Бажаю факультету філології і журналістики завжди залишатися кращим та ніколи не зупинятися у вдосконаленні".

Ректор університету пообіцяв найближчим часом для журналістів облаштувати студію з новітнім обладнанням для професійного знімального процесу. А для філологів з’явиться сучасний коворкінг центр.

Фото: Ірина Дворницька

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.