4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

У Євростудії ТНЕУ відбулася урочиста наукова академія

(0 голосів)
Автор 
on 23/10/2019

Нещодавно своє 70-ліття відзначила доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України,  завідувач кафедри державного і муніципального управління Тернопільського національного економічного університету Алла Мельник. 

З цієї нагоди, 22 жовтня в конференц-залі Євростудій ТНЕУ пройшла урочиста наукова академія "Наукова школа з організації управління і регулювання економікою на макро- і мезорівнях: формула успіху». 

Окрім обговорення ролі та місця Наукової школи на рівнях регіональної та локальної економіки, відбулась й урочиста частина присвячена Аллі Федорівній. Її прийшли привітати представники влади, керівництво вишу, колеги та студенти.

До привітань долучився заступник міського голови Леонід Бицюра та вручив ювілярці грамоти від Тернопільської міської ради та Тернопільської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток економічних наук та зазначив, що завдяки співпраці Алли Федорівни з місцевою владою, було реалізовано чимало успішних пілотних проектів на рівні міста та області:

"Мені випала честь виконувати роботу спільно з Аллою Федорівною. Найбільші висновки, які я зробив для себе під час нашого спілкування, співпраці – це вимогливість до себе та інших, принципи самодисципліни та бажання самовдосконалення, - додає Леонід Олексійович. - Вимогливість, порядність, відповідальність – це взірець достойної людини, яка дає приклад іншим. Саме такою є наша ювілярка. Я дякую їй за цю невпинну працю на благо нашого міста та регіону".

Привітання від ректора вишу передав перший проректор університету Микола Шинкарик, який також з нагоди Дня народження вручив іменинниці подяку від Тернопільського національного економічного університету.  

"Поряд з успіхами Алли Федорівни, поряд з її досягненнями , досвідом, талантом вона зуміла створити новітню наукову школу, - каже Микола Іванович. - Я вірю, що Господь Бог надасть ювілярці ще багато-багато ласк, які допоможуть виховати ще не одне покоління наукової інтелігенції України".

Також під час урочистої академії, студент ТНЕУ Павло Тютюнник виконав для присутніх українську пісню про материнську любов «Чорнобривці».

До слова, Розпочала трудову діяльність Алла Мельник у 1966 році.  Є засновником наукової школи, одним із авторів Економічної енциклопедії України та Енциклопедії державного правління. Під її керівництвом захищено 5 докторських і 18 кандидатських дисертацій.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.